Yatırım mı Yapmak İstiyorsunuz ??Bu yazımız Tam Size Göre..

Yatırım mı Yapmak İstiyorsunuz ??Bu yazımız Tam Size Göre..

Öncelikle yatırımınızın amacını belirlememiz gerek bu konuda ki düşüncelerinizi netleştirmek için önceki yazılarımızdan arazi çeşitlerine bakabilirsiniz.
Arazi yatırımı büyük ölçüde orta ve uzun vadede gelir elde etmek için başvurulan bir yatırım çeşididir.Yalnız bu durum pandemi döneminden sonra insanların evlerinde kapalı kalmalarından sonra değişiklikler gösterdi.Artık İstanbul’daki bir çok bölgede Kısa vadeli işlemlerden de kazanmak mümkün.Avrupa yakasından örnek vermek gerekirse daha güney taraflar yani Çatalca,Silivri ve tabi ki Arnavutköy bölgeleri , Anadolu yakasından örneklendirmemiz gerekirse de Şile ve Ömerli diye biliriz.Hayatımız tam bu günlerde Pandemiden önce ve pandemiden sonra olarak 2 ye ayrılmış durumda.Krizi fırsata çevirmek elinizde.Bahsettiğimiz bölgeler bu günlerde kısa ve orta vadede kırsal ve geniş arazileri olduğu insanlara özel alan yarata bildiği için revaşta.

Çatalcada 2 Senede % 300 Artış
Evet yanlış okumuyorsunuz . Çatalca geçtiğimiz 2 sene içinde % 300 artarak istanbul gayrimenkul sektöründe adetda bir borsa ivmesi yakaladı.İstanbul yeni havalanına yakınlığı ile de göz önüne çıkan Çatalca,Kuzey marmara oto yolu yapıldıktan sonra adeta yatırımcının gözdesi haline geldi.Kendini şehirden uzaklaşmadan doğaya atmak isteyen bahçe yapımına ve yatırıma uygun arazi arayan müşterilerimizi yönlendirdiğimiz Çatalca müşterilerimizi memnun görmek bizi mutlu ediyor.Sizler sayesinde varız.

Silivri Bölgesinde Parselizasyonlu Tarlalara Yatırım
Gün geçmiyor ki fiyatlar dahada artmasın . Arkadaşlar Çatalcadaki fiyatların yükselmesi alt seviyedeki yatırımcıların Silivri’ye yönelmesini sağladı.Silivri bölgesi belediyenin bir çok bölgede imar düzenlemesi yapması sayesinde yatırımcılara kapılarını açtı.Artık ufak bütçeli yatırımcıların tercihi Silivri.

SİZDE DOĞRU YATIRIM İÇİN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİN ÇAYINIZ HAZIR OFİSİMİZDE SİZLERİ BEKLİYOR…
Egemen DURALGİL
0543 717 61 91
Okan DELİKAYA
0530 273 11 22

05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara