Hakkımızda

Esila Gayrimenkul olarak 1982 yılında İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde başlamış olduğumuz bu yolculuğa 40 yılın vermiş olduğu tecrübe ve güven ile Türkiye’nin dört bir yanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ağırlıklı olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin başında İstanbul  Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Çanakkale Biga, Lapseki olmak üzere Türkiye`nin dört bir yanında yatırım yapmaya ve sizleri de bu yatırımlardan faydalanmaya davet ediyoruz. 

Yapmış olduğumuz planlı yatırımlar proje bazlı olup kesinlikle ölü yatırım olmadığını önemle belirtmek isteriz. 

Türkiye`nin en çok sayıda mega projesine ev sahipliği yapan bölgelerinden biri olan İstanbul`un Arnavutköy ilçesi dünya çapında yankı uyandıran projelerden bazıları olan dünyanın en büyük havalimanı olan İstanbul Hava Limanı ardından Kanal İstanbul Projesi ve Kanal İstanbul`un etrafına kurulacak 500 bin kişilik Yenişehir projesi tüm dünyadan yatırımcıların iştahını kabartmaktadır.

Esila Gayrimenkul olarak bizim bu yoldaki amacımız siz değerli müşterilerimizi 40 yılın vermiş olduğu tecrübe ile bu pastadan pay sahibi yapmak. 

 

Yatırım Yapmış Olduğumuz Bölgelerde Bulunan Bazı Projeler

istanbul havalimani
İstanbul Havalimanı

1915 canakkale koprusu aa 1773436
Çanakkale 1915 Köprüsü
05302731122
Whatsapp
Konum