Çatalca Ovayenice Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

Çatalca, İstanbul’un en büyük yüz ölçümüne sahip ilçesidir. Yaklaşık 115 km’lik bir yüzölçümüne sahip olan Çatalca ilçesi, oldukça büyük bir araziye sahiptir. Bu yönüyle bölgede pek çok arsa ve tarım arazisine ev sahipliği yapmaktadır.

Çatalca, İstanbul’un il merkezine 56 km’lik uzaklıktadır. Çatalca ilçesine bağlı olan Ovayenice mahallesi, Çatalca ilçesinin güney bölgesinde, Marmara Denizi’ne yakın bir konumdadır. Bu bölgede pek çok tarla ve arsa seçeneği mevcuttur. Yatırımcılar için cazip seçenekler sunan Çatalca Ovayenice, konumu itibari ile de sıklıkla tercih edilmektedir.

Gerek doğal güzelliği gerekse İstanbul gibi büyük bir şehre yakınlığından dolayı pek çok avantajı bulunan bölge, farklı yatırımlara ev sahipliği yapmaktadır. Çatalca Ovayenice satılık arsa ilanları, yatırımcılar tarafından yakından takip edilmektedir.

catalca ovayenice emlakci

Çatalca Ovayenice Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları

İstanbul’a bağlı olan bu bölge yatırım yapmayı düşünen kişiler için oldukça iyi fırsatlar sunmaktadır. Çatalca Ovayenice satılık arsa fiyatları, farklı bütçelere sahip olanlar için geniş bir yelpaze sunmaktadır. Bu bölgede yer alan arsa ve tarla fiyatları, alanın büyüklüğüne ve mahalle içerisindeki konumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bölgeye yatırım amaçlı çok fazla talep gelmektedir. Bu nedenle bu bölgede yatırım yapmayı düşünenler, vakit kaybetmeden Çatalca Ovayenice satılık arsa ilanları için arama yapmaları tavsiye edilmektedir. Uygun fiyatlı arsa fırsatlarını kaçırmak istemeyenler için sıkı takipte olmaları önerilmektedir.

ovayenice satilik arsa

Çatalca Ovayenice’de Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Çatalca’da Ovayenice Mahallesi’nde halihazırda bazı yatırım girişimleri mevcuttur. Adı geçen mevki, konumu itibariyle sunduğu avantajlarla büyük ilgi görmektedir. Bir tatil beldesi olan Kumburgaz’a 15 dakikalık bir mesafede olması, konum itibariyle sunmuş olduğu avantajlardan yalnızca bir tanesidir.

Çatalca Ovayenice’nin etrafında yer alan kamp alanları ise doğal güzelliklerin kanıtı niteliğindedir. Hem şehre yakın hem de doğayla iç içe olması, tatil beldesine olan yakınlığı, burada yatırım yapmanın iyi bir karar olduğunu gösteren faktörlerden bazılarıdır. Gayrimenkul yatırımı için oldukça uygun bir yer olan Ovayenice’de arsa fiyatlarına mutlaka göz atmalısınız. Ovayenice’de yaptığınız yatırımların size kar getirme potansiyeli oldukça yüksektir.

Çatalca Ovayenice’de Satılık Arsa Var Mı?

Ovayenice, her geçen gün kendisini geliştirmekte olan bir bölgedir. Mahallenin konum gelişmeye ve geliştirilmeye oldukça elverişlidir. Bölgede pek çok tarım arazisi ve boş arsa bulunmaktadır. Tarla için de, arsa için de farklı fiyatlarda birden fazla seçenek mevcuttur. Kişiler gayrimenkul yatırımları için rahatlıkla Ovayenice’yi tercih edebilirler. İlerleyen dönemlerde daha da gelişecek ve değerlenecek olan bu bölge, yatırımcılarına iyi fırsatlar sunacaktır. Eğer siz de Çatalca Ovayenice bölgesinde yatırım yapmayı düşünenler arasındaysanız, kendi bütçenize uygun arsaları ve arsa fiyatlarını araştırabilir, çok geç kalmadan işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Sitemize Google Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 980,000TL
  • Telefon05302731122
  • İlan No#7181254
  • LokasyonÇatalca/Ovayenice
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare1800

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara