Çatalca Oklalı Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

Çatalca Oklalı Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları; Çatalca, İstanbul’un batı tarafında yer alan, yüzölçümü açısından en büyük olan ilçesidir. Oklalı Mahallesi ise Çatalca’nın kuzeybatı tarafında yer almaktadır. İlçe merkezine 15 dakikalık bir mesafede yer alan Oklalı Mahallesi, İstanbul şehir merkezine ise 1 saat 20 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır. Oklalı Mahallesi’nin doğu tarafından Örcünlü, batısında Subaşı mahalleleri yer almaktadır. İstanbul Havalimanı’na ise 25 dakikalık bir konuda yer alan Oklalı Mahallesi, pek çok yatırımcının ilgisin üzerine çekmeyi başarmıştır.

Oklalı Mahallesi, bir yandan İstanbul’un nadide doğal güzelliklerine yakın bir konumda yer alırken, diğer taraftan havalimanı, ilçe merkezi ve şehir merkezine olan yakınlığıyla da birçok avantajı beraber sunabilmektedir. Konumun getirdiği bu avantajlar ise yatırım projeleri için, Oklalı Mahallesi’ni odak haline getirmeyi başarmıştır. Çevrede pek çok yatırım faaliyeti aktif bir şekilde yürütülmektedir.

Çatalca Oklalı Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları

Yatırımcılar tarafından ilgi odağı haline gelen ve her geçen gün değerlenen bölgelerden biri olan Çatalca’nın Oklalı Mahallesi, pek çok yatırım projesine ev sahipliği yapamaya devam ediyor. Bölgede yer alan tarım arazileri ve arsalar, yatırımcılar tarafından satın alınarak değerlendiriliyor. Çatalca Oklalı Mahallesi satılık arsa ilanları, her gün daha çok aratılan başlıklar haline geliyor.

Çatalca’nın giderek değerlenen bu bölgesinde yatırım yapmayı düşünenler arasında yer alıyorsanız Çatalca Oklalı Mahallesi satılık arsa ilanları başlıklarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Burada her bütçeye uygun diyebileceğimiz türden satılık arsa ve satılık tarlalar mevcut.

catalca oklali satilik arsa fiyatlari 2

Çatalca Oklalı Mahallesi’nde Yatırım Yapılır Mı?

Yatırımcıların, projelerini ortaya koymadan önce çeşitli araştırmalar ve sorgulamalar yapması olağan bir durumdur. Son günlerde yatırımcıların en çok araştırdıkları noktalardan birisi de Çatalca’daki Oklalı Mahallesi’dir. Bu bölge özellikle İstanbul Havalimanı’nın yapılmasından sonra dikkatleri üstüne çekmiştir. Bugüne kadar bazı yatırımcılar, bölgede projelerini uygulamaya başlamıştır. Şu an gelişim aşamasında olan bölgeler arasında yerini alan Oklalı Mahallesi ilerleyen dönemlerde daha da değer kazanacak niteliktedir. Bu nedenle burada yatırım yapmayı düşünenler, şimdiden harekete geçmelidirler. Yatırım planları olanlar Çatalca Oklalı Mahallesi satılık arsa ilanları arasında kendilerine uygun bir seçenek bulacaklardır.

Çatalca Oklalı Mahallesi’de Satılık Arsa Var Mı?

Yatırımcıların dikkatle inceledikleri Oklalı Mahallesi’nde yatırım yapılabilecek hem arsalar hem de tarlalar bulunmaktadır. Kişiler yatırım yapmayı düşündükleri alana göre bu satılık arazilerden kendilerini uygun olanı satın alabilirler. Gerek tarım gerekse gayrimenkul yatırımı açısından oldukça değerli olan bölge, sizin planlarınıza uygun seçenekler sunmaya da devam etmektedir. Oklalı Mahallesi’nde yatırım yapmayı düşünen kişiler, vakit kaybetmeden Çatalca Oklalı satılık arsa ilanları için araştırma yapıp harekete geçebilirler. Diğer yandan tarım için yatırım yapmayı düşünenler de Çatalca Oklalı satılık tarla ilanları için arama yapıp, kendilerine uygun tarlayı satın alabilirler.

Sitemize Google Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 9,000,000TL
  • Telefon05437176191
  • İlan No#127546
  • LokasyonÇatalca/Oklalı
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara