Çatalca Kızılcaali Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

Çatalca Kızılcaali Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları; İstanbul’un en güzide ilçelerinden birisi olan Çatalca; ayrıyeten İstanbul’un en büyük yüzölçümüne sahip içlerinden birisidir. Yaklaşık olarak 115 km’lik bir yüzölçümüne sahip olan Çatalca‘nın arazi değeri de bir hayli yüksektir. Bu sebeple yatırım için pek çok kişinin tercih etti ilçeler arasında yerini almaktadır.

Güney tarafında Büyükçekmece batı tarafında ise Tekirdağ ve Silivri’ye komşu olan Çatalca ilçesi şu anda ve ilerleyen süreçte değerlenecek ilçeler arasında yerini almaktadır. Özellikle doğanın güzelliği ile buluşmamıza olanak sağlayan Çatalca Kızılcaali Mahallesi bir çok yatırımcı tarafından tercih edilmektedir.

Hem şehrin gürültüsünden uzak olması hem de İstanbul’un merkezine çok uzak olmaması Çatalca Kızılcaali mahallesi satılık arsa ve tarla fiyatlarını araştıran insan sayısını arttırmaktadır. Eğer yatırım yapmak istiyorsanız tam size göre olan bu mahallenin; İstanbul havalimanına yarım saatlik mesafesi de mahalleyi cazip kılan avantajlardan birisidir.

catalca kizilcaali satilik arsa fiyatlari 1
Çatalca Kızılcaali Satılık Arsa Fiyatları

Çatalca Kızılcaali Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları Ne Kadar?

Eğer yeni bir yatırım yapmak istiyorsanız ve bu yatırımı İstanbul’a çok da uzak olmayan ancak şehir ile ilişkisi kesilmiş bir ilçede gerçekleştirmek istiyorsanız; Çatalca Kızılcaali mahallesi tam size göre!

Çatalca‘nın merkezine yakın olan Kızılcaali mahallesi turistik açıdan da çevresinde bir ;

çok farklı yapıyı bulundurmaktadır. Bu nedenle yatırım değerini yükselten Çatalca Kızılcaali mahallesi satılık arsa fiyatları sürekli bir şekilde güncellenmektedir.

İstanbul’un en büyük yüzölçümüne sahip olan ilçesi olarak bir çok yatırımcının dikkatini çeken Çatalca ilçesi, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar için pek çok farklı fırsat sunmaktadır. Farklı bütçelere sahip olan vatandaşlar için geniş bir seçim yelpazesi sunan Çatalca Kızılcaali mahallesi satılık arsa fiyatlarına göz gezdirerek bütçenize uygun olan arsayı satın alabilirsiniz.

Şehir merkezine 56 km uzaklıkta olan bu mahallede yatırım yapmak bir hayli avantajlıdır. Konumu itibari ile sıklıkla tercih edilmekte olan Çatalca Kızılcaali mahallesi satılık arsa ve tarla fiyatları gün geçtikçe değişim göstermektedir. Bunun nedeni bir çok yatırımcının bu alanı tercih etmesidir.

Çatalca Kızılcaali Mahallesi Satılık Tarla Fiyatları Ne Kadar?

Eğer halihazırda bir birikiminiz bulunuyor ve güzel bir yatırım yapmak için kullanmak istiyorsanız; Çatalca Kızılcaali mahallesi satılık tarla fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz. Bir çok noktadan avantajlı olan Çatalca Kızılcaali mahallesi turistik ve tatil bölgelerine yakın olması nedeni ile bir çok vatandaşın dikkatini çekmektedir. Bir tatil beldesi olarak sıklıkla tercih edilen Kumburgaza ile sadece 15 dakikalık bir mesafede bulunması konum itibari ile yatırımcılara sunmuş olduğu avantajlardan sadece bir tanesidir.

Bir çok doğal güzelliği beraberinde bulunduran bu mahallede isterseniz tarla satın alarak kendi yaşamınızı inşa edebilir; isterseniz de tamamen yatırım amaçlı kullanarak yaptığınız yatırımı katlayabilirsiniz. Çatalca Kızılcaali mahallesi satılık tarla fiyatları gün içersinde sürekli bu şekilde güncellenmektedir. Bu nedenle bütçenize uygun bir çok farklı tarla fiyatına gün içerisinde göz gezdirebilirsiniz. Eğer sizlerde bütçenize uygun faydalı bir yatırım yapmak istiyorsanız mutlaka bu bölgedeki tarla arsa fiyatlarına göz gezdirmelisiniz.

Sitemize Google Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 450,000TL
  • Telefon05437176191
  • İlan No#89547
  • LokasyonÇatalca/Kızılcaali
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare845

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara