Çatalca Kestanelik Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

İstanbul’un kuzeybatı taraflarında yer almakta olan ve büyük bir yüzölçümüne sahip olan Çatalca ilçesi, yatırım yapacakların ilgisini cezbetmeye devam ediyor. Bir süredir yatırım faaliyetlerinin çoğalmaya başladığı ilçe, içinde bulunan mahalleleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Çatalca ilçesinde yer almakta olan birçok mahalle, konum ya da diğer özellikleri ile yatırımcıları kendisine çekmeyi başarıyor.

Çatalca ilçesinde yer almakta olan Kestanelik Mahallesi de, bölgede yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran bölgeler arasında yer almaktadır. Kuzeyinde Çanakça Mahallesi, doğu tarafında Örcünlü Mahallesi ile komşu olan Kestanelik Mahallesi’nin güneyinde ise Subaşı ve Oklalı mahalleleri yer almaktadır. Kestanelik’in etrafında yer alan bölgelerde de yatırım faaliyetlerinin olması, bu mahalleyi de canlandırmaktadır. İlçe merkezine 10 – 15 dakikalık bir mesafede yer almakta olan bu mahalle, ticari ve sanayi faaliyetlerin de etkin olduğu bir bölgedir. Burada yatırım yapmayı düşünenler Çatalca Kestanelik satılık arsa ilanları üzerinden bölgeyi inceleyebilirler.

Çatalca Kestanelik Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları

Kestanelik Mahallesi, civarda yer almakta olan pek çok mahalle gibi, satılık arsa ve satılık tarla bakımından oldukça zengindir. Burada yatırım yapmayı hedefleyen kişiler, uygun gördükleri biçimde bir araziye sahip olabilirler. Çatalca Kestanelik Mahallesi satılık arsa fiyatları, genel olarak arsanın boyutuna, arsanın arazi yapısı ve konumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bölgede pek çok tarım arazisi de yer almaktadır. Bu konuda faaliyet yürütmek isteyenler de Çatalca Kestanelik Mahallesi satılık tarla fiyatları araması yaparak, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirler.

catalca kestanelik satilik tarla

Çatalca Kestanelik Mahallesi’nde Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Hem Kestanelik Mahallesi’nde hem de civarda bulunan diğer mahallelerde farklı yatırım projeleri halihazırda uygulanmaktadır. İstanbul Havalimanı’nın bölgeye yakın olması, yatırım faaliyetlerini hızlandıran etmenler arasındadır. Bölgede yatırım faaliyetleri arttıkça, Kestanelik Mahallesi’nde yer alan arsaların da daha fazla değerlenmesine olanak sağlayacaktır. Bu nedenle mahalle, yüksek bir kar potansiyeli taşımaktadır. Özellikle uzun vadeli düşünen yatırımcılar, buradaki satılık arsaları değerlendirerek yüksek karlar elde edebilirler. Bölgede yatırımınıza uygun arsaları bulabilmek için Çatalca Kestanelik Mahallesi satılık arsa ilanları sayfalarında arama yapabilirsiniz. Ayrıca bölgeyi ziyaret ederek, Kestanelik Mahallesi’ni ve arsaları gözden geçirebilirsiniz.

Çatalca Kestanelik Mahallesi’nde Satılık Arsa Var Mı?

Çatalca ilçesinde pek çok mahallede satılık arsa ve satılık tarla seçenekleri fazladır. Kestanelik Mahallesi’nde de fazla miktarda satılık arsa ve satılık tarla bulunmaktadır. Bölge henüz çok fazla yapılaşmamış olduğundan burada boş arazi sayısı fazladır. Bu nedenle yatırımcılar, kendi istedikleri yerden arsa alabilme şansına sahiptir.

İlerleyen dönemlerde yatırım faaliyetleri hızlandığında satılık arsa bulmak zorlaşabilir. Üstelik arsa fiyatları da yükselebilir. Bu nedenle bölgede yatırım yapmayı düşünenlerin kısa süre içerisinde hamle yapması, onlar için daha iyi olacaktır.

Sitemize Google Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 1,450,000TL
  • Telefon05437176191
  • İlan No#45215
  • LokasyonÇatalca/Kestanelik
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare1000

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara