Çatalca Kabakça Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

Çatalca Kabakça Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları; İstanbul ilinin Çatalca ilçesinde yatırım yapmak istiyorsanız, Kabakça mahallesi yatırım fırsatlarını sizlere sunuyor. Yatırıma açık olan bu mahallede satılık arsa ve tarla ilanlarına göz gezdirerek, yatırım için kendinize uygun olan alanı satın alabilirsiniz. Gelişmeye açık olan bu mahallede paranızı çok rahat bir şekilde katlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bir çok farklı arsa ve tarla seçeneklerini bünyesinde bulunduran Kabakça mahallesi, yatırım açısından da oldukça avantajlı. Konum olarak ferah bir bölgeye sahip olan mahalle, bir çok yatırımcının dikkatini çeken bölgeler arasında yerini alıyor.

Doğa ile iç içe olmak isteyen vatandaşlar için bir çok avantaja sahip olan bu bölgede yatırım fırsatlarını kovalayarak arsa ya da tarla satın alabilirsiniz. Arazi kullanımı ve nüfus bakımından her anlamda avantajlı olan mahallede yatırım yapmak, büyük miktarda kar marjı ile sizlere dönüt sağlayacaktır.

Şehirden uzak bir yaşantıya sahip olmak istiyorsanız, Kabakça mahallesini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece yatırım amaçlı olarak bir arsa ya da tarla satın almak istiyorsanız da mahalle yatırıma gayet uygun. Milli park yakınında olan Kabakça mahallesi turistik olarak da avantajlı bir konuma sahip. Son dönemde özellikle bungalov ev tarzlarında açılan oteller ya da yarım pansiyon oteller yatırımda bulunan kişilerin yüzlerini bir hayli güldürüyor. Sizlerde isterseniz bu mahalleden bir arsa ya da tarla satın alarak bu şekilde yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Çatalca Kabakça Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları

Çatalca Kabakça mahallesinde yatırım yapmayı düşünüyorsanız, satılık arsa fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz. Arsanın metrekaresini ve bulunduğu konuma göre değişiklik gösteren fiyatlar arasından bütçenize uygun olan arsayı seçebilirsiniz. Metrekarenin ve bulunduğu konumun yanı sıra arsa fiyatlarının gün geçtikçe arttığını da unutmamak gerekiyor. Eğer aklınızda arsa satın almak gibi bir fikir bulunuyorsa; şimdiden Çatalca Kabakça mahallesindeki satılık arsa fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.

kabakca satilik tarla
kabakça satılık tarla

Satılık arsa fiyatları sürekli bir şekilde güncellenmektedir. Bu nedenle gün içersinde sıklıkla kontrol ettiğiniz zaman bütçenize uygun arsayı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Tam anlamıyla yatırım değerinin bulunduğu bu arsalar sayesinde farklı yatırım seçeneklerini bir kenara bırakabilirsiniz.

Çatalca Kabakça Mahallesi Satılık Tarla Fiyatları

Eğer tarla satın alarak yatırım yapmak istiyorsanız, Çatalca Kabakça mahallesinde satılık tarla fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz. Sürekli bir şekilde güncellenen tarla fiyatlarını takip ederek sizin için uygun olan bir tarla satın alabilirsiniz. Böylelikle yeni yatırımlara imza atabilirsiniz. Bölge olarak gün geçtikçe değerlenen bu mahallede, tarla satın aldıktan sonra güncel yatırım fırsatlarını değerlendirebilir; yatırımınızı daha da değerlendirebilirsiniz. Bulunduğu konum açısından bir çok avantaja sahip olan bu bölgede şimdiden yerlerinizi almanız sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Tarla satın aldıktan sonra dilediğiniz gibi değerlendirebilir; isterseniz ev yaparak isterseniz de kafanızdaki başka bir yatırım planını uygulayabilirsiniz.

Sitemize Google Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 745,000TL
  • Telefon05437176191
  • İlan No#562188
  • LokasyonÇatalca/Kabakça
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare750

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara