Çatalca İzzettin Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

İstanbul’da hem değerlenecek olan hem de güzel bir alana sahip olan bir yere yatırım yapmak istiyorsanız; Çatalca İzzettin mahallesi satılık arsa ve tarla fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz. İstanbul’un güzide ilçelerinden birisi olan Çatalca konum olarak İstanbul’un merkezine de yakın. Güney tarafından Büyükçekmece batı tarafında ise Tekirdağ ve Silivri ile komşu. Diğer bir yandan ise Çatalca‘nın doğusunda güzelliği ile ünlü olan Arnavutköy yer alıyor. Yine Karadeniz’e kıyısı bulunan ilçeler arasında olan Çatalca’nın  kuzey tarafında ormanlar ve doğa ile baş başa bir macera sizleri bekliyor. Eğer doğa ile iç içe kalmak, şehirden uzaklaşmak ve derin bir nefes almak istiyorsanız; Çatalca İzzettin mahallesi tam size göre! Her noktadan değerlendirdiğini zaman farklı yatırımlara olanak sağlayacak bu mahallede istediğiniz arsa ve tarla fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.

Çatalca ilçesinin değerlenecek mahalleleri arasında yer alan İzzettin mahallesi ilçe merkezine oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Kuzey Marmara otoyoluna neredeyse 1 dakikalık mesafede olan Çatalca İzzettin mahallesi konum bakımından da bir hayli avantajlı durumda. İzzettin mahallesinden İstanbul’un merkezine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak; doğadan sıkıldığınız vakitlerde güzel vakitler tasarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer şehir hayatından çok fazla sıkıldıysanız; doğa ile iç içe beraber yaşamak, artık huzurlu bir alanda yaşamınızı sürdürmek istiyorsanız İzzettin mahallesi tam olarak bu isteklerinizi karşılayacak boyutta.

Çatalca İzzettin Mahallesi Satılık Arsa Var Mı?

Eğer el değilmemiş ve bir çok kişi tarafından henüz keşfedilmemiş bir yere yatırım yapmak istiyorsanız; Çatalca İzzettin mahallesi satılık arsa fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz. Şehir gürültüsünden uzak olan ve doğal güzelliklerle iç içe olan bu güzel mahallede satılık arsa var mı diye soran bir çok vatandaşa müjdeli haberi veriyoruz. Çatalca İzzettin Mahallesi’nde bir çok bütçeye uygun farklı farklı satılık arsalar yer almaktadır. Sizler elinizde olan bütçeniz ile yatırım yapmak istiyorsanız; bütçenize uygun olan arsaları tek tek gezebilirsiniz. Gün içersinde arsa fiyatlarını güncelleyerek de düşüş ya da yükselişleri kontrol edebilirsiniz. Yatırım için oldukça uygun olan bu mahallede isterseniz kendinize ait bir alan isterseniz de yatırım düşüncelerinize renklendirecek bir yapıt inşa edebilirsiniz.

catalca izzettin satilik arsa

Çatalca İzzettin Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları Ne Kadar?

Çatalca İzzettin mahallesi satılık arsa fiyatları belirli kriterlere göre değişim göstermektedir. Bu kriterler genellikle alacak olduğunuz arsanın metre karesine ve tam olarak bulunduğu konuma göre değişim göstermektedir. Bu nedenle de Çatalca İzzettin mahallesinde bir çok farklı kriterde satılık arsa bulabilirsiniz. Kendi bütçenize uygun olan arsayı satın alarak yatırım planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize Google Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 880,000TL
  • Telefon05437176191
  • İlan No#761215
  • LokasyonÇatalca/İzzettin
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare800

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara