ÇATALCA DURUM DEĞERLENDİRMESİ

ÇATALCA DURUM DEĞERLENDİRMESİ

ÇATALCA DURUM DEĞERLENDİRMESİ
Çatalca’da arsa alınır mı?
Çatalca yatırım yapmak doğru karar mı?
Çatalca’da güncel arsa fiyatları?
Çatalca’da hangi bölgelerde arsa vasıflı yerler var ?
Arkadaşlar en çok aldığımız sorular bu şekilde Çatalca için bu soruları cevaplayacağız bu yazımızda.

Çatalca’da arsa alınır mı?
Çatalca’da yatırım yapmak isteyenler için iyi haberlerimiz var Çatalca Belediyesinin son zamanlardaki aktif çalışmaları bölgede fiyatlar anlamında bir ivmelenmeye sebep oldu. Bölgedeki tarla kullanımları son zamanlarda ileri derecede yükseliş gösteriyor buda fiyatları en direk etkiliyor. Geçtiğimiz yıllarda kuzey Marmara Otoyolunun bölgedeki girişlerinin aktif olması Çatalca’ya ulaşımı kolaylaştırdı .Küçük bütçeli yatırımcılar için ideal bir bölge olan Çatalca geniş ve düz arazisi sayesinde İstanbul’un en çok tercih edilen yatırım bölgeleri içlerinde başı çekiyor .Arnavutköy’e yakınlığı sayesinde Kanal İstanbul Projesinden nasibini alan Çatalca , Yeni Hava limanına yakınlığı sayesinde bölgeye ilgiyi artırıyor. Yani kısacası bu sorunun cevabı Kocaman bir EVET.
Çatalca yatırım yapmak doğru karar mı?
İstanbul’un en bakir bölgelerinden olan Çatalca hem doğası hem merkezlere yakınlığı bakımından bulunmaz bir bölge. Son yıllarda fiyatların hızla artması Çatalca’da küçük yatırımcının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bölgede 540 adet 2022 Toki çekilişinde daire dağıtılacak bundan önceki Toki çekilişlerinde de Binlerce daire dağıtıldı. Bu sayede Çatalca’nın nüfus yoğunluğu artırılıp çalışma imkanı sunmaya başladı. Artık Çatalca Dışa bağımlı değil.
3.köprü ve bağlantı yolları Çatalca’yı Direkt etkiledi. Bunun yanı Sıra Arnavutköy Kanal Projesine olan yakınlığı sayesinde Fiyatlarda hızı artış yaşandı. Arnavutköy’de fiyatları yüksek bulan yatırımcılar Çatalcaya yöneliyorken Artık çatalca Arnavutköy ile yarış halinde.Fiyatların daha da artmasını beklemekteyiz zaman geçirmeden sizde Yerinizi alın.
Çatalca’da günecel arsa fiyatları 01.11.2022?
Çatalca’da arsa fiyatları şu şekilde. Tabi bu durum arazinin olanakları ve olumsuzluklarına göre değişiklik gösterir bunu göz önünde bulundurun.
Merkeze yakın köylerde ortalama 1000 1500 tl arasında Tarla fiyatları vardır.
Örnek ; Kestanelik, oklalı, elbasan, çakıl , kestanelik , örcünlü vb.. yakın köyler
Çatalda merkeze biraz daha uzak köyler için fiyatlandırma şu şekildedir. 700 1200 TL
Örnek ; Binkılıç , Çiflikköy , Hisarlı , Celepköy , Örencik , Yazlıkköy vb…
Çatalca’da arsa fiyatları kestanelik için 2500 4000TL arası köy içindeki yerler için ise 1500 2000 tl arasıdır.

Çatalca’da hangi bölgelerde arsa vasıflı yerler var ?
Ferhat paşa mahallesi , Kestanelik , Subaşı , İzzettin , Gökçe ali , Muratbey.. vs

Esila Emlak Kart 6
05302731122
Whatsapp
Konum