Çatalca Dağyenice Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

Çatalca Dağyenice Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları; Çatalca’nın mahallelerinden biri olan Dağyenice satılık arsa ve tarla fiyatları ile son günlerde sıklıkla ön plana çıkmakta. 2012 yılında getirilen yasadan sonra köy olmaktan çıkarak mahalle olan Dağyenice mahallesi gün geçtikçe gelişerek günümüzdeki halini almıştır. Denize mesafesi iç tarafta kalan mahallelerden daha yakın olan Dağyenice mahallesi, konum olarak da değerli alanlar arasında yerini almaktadır.

Eğer son dönemde kendinize güzel bir yatırım alanı arıyorsanız; bu mahalleyi tercih etmenizi öneririz. Konum olarak avantajlı olan mahalle gün geçtikçe nüfus olarak da artışa geçmiştir. Böylelikle mahallede yaşayan nüfusun artmasıyla doğru orantılı olarak gelişim de kaçınılmaz olmuştur.

Şehrin gürültüsünden uzak, denize ve ilçe merkezine yakın olan bu mahalle tam olarak doğru yatırımın adresidir. Giderek değerlenen mahallede ki arsa ve tarla fiyatları da artışa geçmektedir. Eğer yatırım yapmak için belirli bir birikiminiz varsa ve bu düşünceni ertelemek istemiyorsanız; Çatalca Dağyenice satılık arsa ve tarla fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.

Çatalca Dağyenice Mahallesinden Arsa ve Tarla Satın Almak Avantajlı Mıdır?

Çatalca Dağyenice mahallesinden arsa ve tarla satın almak her bakımdan avantajlıdır. Sürekli güncellenen fiyatlar ile bütçenize uygun bir arsa ya da tarla bulmak olasıdır. Çoğu yatırımcının büyük bir yatırım aracı olarak kullandığı arsa ve tarla satın alma işlemi gün geçtikçe değer kazanmaktadır. Bu nedenle çoğu alanda arsa ve tarla fiyatları sürekli artış göstermektedir.

Diğer alanların yanı sıra Çatalca Dağyenice mahallesinde ki arsa ve tarla fiyatlarına göz gezdirdiğiniz zaman zaman uygun alanlar bulabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatları bünyesinde bulunduran mahallede pek çok avantajlı durumu yakalamanız olasıdır.

Bölge bakımından tarım arazilerine ve ormanlık alanlara yakın olan Çatalca Dağyenice mahallesinde pek çok yatırımlık boş arazi bulunmaktadır. Tarım yapılacak alanlar doğrultusunda da oldukça verimli olan bu mahalle, gayrimenkul yatırım noktasından da avantajlara sahiptir. Fiyat konusundan birçok yatırımcının dikkatini çeken güzide mahallede, ilerleyen süreçte uygun fiyatlı arsa ve tarla bulmanın çok zor olacağını dip not düşebiliriz.

dagyenice satilik tarla

Çatalca Dağyenice Mahallesi Satılık Arsa Ve Tarla Yatırımı Yapılır Mı?

Pek çok noktadan avantajlı olduğunu aktardığımız Çatalca Dağyenice mahallesinin ilk avantajı İstanbul’un ilçesinin bir mahallesi olmasıdır. Doğa ile iç içe huzurlu bir ortamı size vaat eden bu mahalle, İstanbul’a yakın olma avantajının yanı sıra İstanbul Havalimanına da yakın olması avantajıyla da pek çok turistin ilgi odağı olmaktadır. Dağyenice mahallesi İstanbul Havalimanına 30 dakika uzaklıktadır. Bu durum bile yatırımlık alanlarda mahallenin ön plana çıkmasına olanak sağlamaktadır.

Eğer bölgede yatırım yapma fikri aklınıza yattıysa; Çatalca Dağyenice mahallesinde ki arsa ve tarla fiyatlarına göz gezdirerek detaylı araştırmalar yapabilirsiniz. Böylelikle sizlere uygun olan yatırımı yaparak, ilk ve büyük adımınızı atabilirsiniz.

Sitemize GOOGLE’dan ulaşabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 850,000TL
  • Telefon05302731122
  • İlan No#562154
  • LokasyonÇatalca/Dağyenice
  • İlan TürüSatılık
  • TipiTarla

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara