Çatalca Çiftlikköy Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

Çatalca Çiftlikköy Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları; İstanbul’un Çatalca ilçesine bağlı olan Çiftlikköy, ilçenin Karadeniz kıyılarına yakın bir bölgede bulunmaktadır. Bu nedenle daha çok Karadeniz ikliminin etkilerinin görülmüş olduğu Çiftlikköy ve çevresinde bolca ormanlık alan bulunmaktadır. Diğer yandan mahallenin İstanbul Havalimanı’na yakın bir konumda olması, yatırım açısından Çiftlikköy Mahallesi’nin değerini artıran etmenler arasında yer almaktadır.

İstanbul’un yüzölçümü açısından bakıldığında en büyük ilçesi olan Çatalca’da yatırım amaçlı değerlendirebileceğiniz pek çok satılık arsa bulunmaktadır. Çatalca ilçesine bağlı olan Çiftlikköy Mahallesi de bölgede yer alan diğer mahalleler gibi, yatırıma uygun arsa ve tarlalar barındırmaktadır. Bölgede yatırımcının plan ve projelerine uygun şekilde farklı özelliklerde satılık araziler mevcuttur. Çatalca Çiftlikköy satılık arsa ilanları incelenerek, bölgede yer alan satılık arsa ve satılık tarlalar hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Çatalca Çiftlikköy Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları

Çatalca’nın Çiftlikköy Mahallesi, çok fazla yapılaşmanın henüz gerçekleşmediği, doğal güzelliklerini koruyan bir alandır. Karadeniz kıyısında yer alan plajlara 20 dakikalık bir mesafede yer alan Çiftlikköy Mahallesi’nin batı tarafında ise Çilingoz Tabiat Parkı yer almaktadır. Mahallede ve çevresinde birçok ormanlık alan bulunmaktadır. Bu özellikleri ile ön plana çıkan Çiftlikköy Mahallesi, hem İstanbul’a yakın olup hem de sakin ve doğal bir ortam sunmaktadır. Diğer yandan İstanbul Havalimanı’na olan yakınlığı, bölgede yapılacak yatırımlar için rol oynamaktadır. Bu bölgede yatırım yapmayı planlayanlar Çatalca Çiftlikköy Mahallesi satılık arsa fiyatları için ilanlara göz atabilirler. Bölgede yer alan arsa ve tarla fiyatları konum ve büyüklüğe farklılık gösterebilmektedir.

catalca ciftlikkoy satilik tarla

Çatalca Çiftlikköy Mahallesi’nde Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Bölgede özellikle İstanbul Havalimanı yapıldıktan sonra, yatırım projeleri artmıştır. Pek çok yatırımcı gayrimenkul yatırımları için bu bölgeyi tercih etmektedir. Çatalca’ya bağlı olan Çiftlikköy Mahallesi’nin sunduğu avantajlar, yatırımcıların ilgisinin buraya kaymasına neden olmuştur. Bölgede yatırım yapmaya düşünenler, satın alacakları arazilerin durumunu iyi bir şekilde araştırmalıdırlar. Gayrimenkul yatırımı yapacak olanlar Çatalca Çiftlikköy satılık arsa ilanları sayfalarını detaylıca incelemeli, almayı düşündüklerinde bölgeyi gidip satın alacakları araziye göz atmalıdırlar.

Çatalca Çiftlikköy Mahallesi’nde Satılık Arsa Var Mı?

Çatalca’nın pek çok mahallesinde olduğu gibi Çiftlikköy Mahallesi’nde de birçok satılık arsa ve satılık tarla bulunmaktadır. Yatırımcılar, projelerine göre kendilerine uygun olan arsa ya da tarlayı satın alarak planlarını gerçekleştirebilirler. Çiftlikköy Mahallesi’nde yer alan arsa ve tarlalar farklı özelliklere ve farklı büyüklüklere sahiptir. Bu çeşitlilik içerisinden yatırımcılar kendileri için en uygun araziyi satın almalıdırlar. Çatalca Çiftlikköy Mahallesi satılık arsa ilanları ve Çatalca Çiftlikköy satılık tarla ilanları incelenip, yatırımın türüne göre tercih yapılabilir. Alıcılar, gayrimenkul yatırımı yapacaksa imar izni olan satılık arsalardan almaya dikkat etmelidir. Bu nedenle satın alınacak olan arazinin özellikleri titizlikle incelenmelidir.

Sitemize GOOGLE’dan ulaşabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 450,000TL
  • Telefon02125970303
  • İlan No#910514
  • LokasyonÇatalca/Çiftlikköy
  • İlan TürüSatılık

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara