Çatalca Çanakça Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

Çatalca Çanakça Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları; İstanbul’un Çatalca ilçesi, son zamanlarda yatırım açısında en çok göze çarpan bölgelerden biri haline geldi. Çatalca ilçesi toplamda 39 mahalleden oluşan büyük bir ilçe. İstanbul’un kuzeybatı tarafından yer almakta olan bu büyük ilçesi, gerek konum gerekse yapısal özellikleri ile pek çok yatırıma ev sahipliği yaptığı gibi, ilerleyen dönem için de yeni yatırımları beklemekte.

Çatalca ilçesine bağlı Çanakça Mahallesi de bu yatırım alanlarından biri olarak ön plana çıkıyor.  Mahalle, orman arazileri ile tarım arazileri arasında bulunuyor. Diğer yandan yakın çevrede fabrika gibi üretim tesisleri de bulunuyor. İlçeye 15 dakikalık bir mesafede bulunan Çanakça Mahallesi’nden geçen anayol, buranın hareketli bir bölge olmasına da neden olan faktörler arasında.  Gereke Çatalca Belediyesi, gerekse de diğer yatırımcıların projesi ile Çanakçı Mahallesi, ilçe de yer alan en hareketli mahallelerden. Bölgede yeni yatırımlar tasarlayanlar ise Çatalca Çanakça satılık arsa ilanları sayfalarını takip ediyor.

Çatalca Çanakçı Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları

Yatırımcıların odak noktası haline gelmiş olan Çanakça Mahallesi, İstanbul Havalimanı’na olan yakınlığı ile de avantajlı bir konum sunuyor. Diğer yandan turistik olan bölgelere yakınlığı, ana yolun mahalle içinden geçiyor olması da mahallenin konum değerini artıran faktörüler arasında yer alıyor. Bu nedenle yeni yatırımcılar bölgedeki arsa fiyatlarını araştırıyor. Çatalca Çanakçı Mahallesi satılık arsa fiyatları değişkenlik gösterebilmekte. Arsanın yapısı, büyüklüğü ve konumu fiyata etki eden faktörler arasında yer alıyor. Ancak küçük ya da büyük yatırımcıların bütçesine uygun, farklı özelliklerde arsa seçenekleri de bölgede mevcut.

catalca canakca satilik arsa 1

Çatalca Çanakçı’da Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Çatalca’da yer almakta olan Çanakçı Mahallesi, yukarıda da bahsedildiği gibi pek çok avantaja sahip bir bölge. Bu nedenle yatırımcılar burada projelerini gerçekleştirmeye başladı. Geçmişteki projelere ek olarak yeni yatırımlar da Çanakçı’da devam ediyor. Bölgede bulunan tesisler, fabrikalar bu yatırımlardan yalnızca bir kaçı. Bunun yanı sıra civarda gayrimenkul yatırımları da söz konusu. Konum açısında sunduğu avantaj ve içerisinden anayol geçmesi sebebi ile işlek bir mahalle olması, yatırımcılar için bölgeyi tercih edilebilir kılıyor. İlerleyen dönemde daha değerlenecek arazileri içerisinde barındıran Çanakça Mahallesi’nde yatırım yapmak oldukça mantıklı görünüyor.

Çatalca Çanakçı’da Satılık Arsa Var Mı?

Bölgede yatırım yapmayı düşünenlerin en çok merak ettiği konular arasında Çanakçı’da yer alan arsalar. Çanakçı Mahallesi’nde satılık pek çok arsa ve tarla bulunuyor. Yatırımcılar kendi projeleri için en uygun arsaları seçip, yatırımlarını gerçekleştirebilir. Çatalca Çanakçı Mahallesi satılık arsa ilanları takip edilerek, aranan özelliklere sahip araziler bulunabilir. Gayrimenkul yatırımı için oldukça uygun durumda olan birçok satılık arsa bulunan Çanakçı Mahallesi, tarım için yer arayanlara da satılık tarla imkanları da sunuyor. Çatalca Çanakçı satılık tarla ilanları için de sayfaları takip edebilirsiniz.

Sitemize GOOGLE’dan ulaşabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 178,000TL
  • Telefon02125970303
  • İlan No#14758
  • LokasyonÇatalca/Çanakça
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare179

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara