Çatalca Başakköy Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

Çatalca Başakköy Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları; Çatalca, yeni yatırım projeleri ile son dönemde İstanbul’un en dikkat çeken ilçelerinden birisi haline geldi. Çatalca’da yer almakta olan birçok mahallede yani proje ve yatırımlar söz konusu. Yüzölçümü bakımından İstanbul’un en büyük ilçesi olarak kayıtlara geçen Çatalca, avantajlı konumu ve yatırımcılara diğer sunmuş olduğu özellikleri ile her geçen gün daha da değerli hale geliyor.

Çatalca ilçesine bağlı Başakköy Mahallesi, bölgede yapılmış ve yapılacak olan yeni yatırımlara ev sahipliği yapan mahalleler arasında yer alıyor. Başakköy Mahallesi, İstanbul’un kuzeybatı tarafında kalan ormanlara yakınlığı ile hem doğal hem de turistik açıdan gün geçtikçe değer kazanıyor. Diğer bir yandan İstanbul Havalimanı’na da yaklaşık 40 dakikalık mesafede olmasıyla önemli konumlardan biri haline geliyor.

Başakköy Mahallesi, Çatalca’nın Karadeniz kıyılarına yakın bir yerde bulunuyor. Başakköy Mahallesi’nden hareket edildiğinde araçla 15 dakikada kendinizi Karadeniz’e kıyısı olan plajlarda bulabiliyorsunuz. Bu alana yatırım yapmayı düşünüyorsanız; Çatalca Başakköy satılık arsa ilanlarına detaylı bir şekilde göz gezdirebilirsiniz.

Çatalca Başakköy Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları

Çatalca’nın pek çok mahallesinde olduğu gibi Başakköy Mahallesi’nde de çok sayıda satılık arsa ve tarlalara ulaşım sağlamanız mümkün. Yatırımcılar, kendi planlarına uygun arsa ya da tarlayı satın alarak projelerini kısa sürede gerçekleştirebilir.

 Çatalca Başakköy Mahallesi satılık arsa fiyatları belirli kriterlere göre farklılık gösterebiliyor. Fiyatların farklılık gösterme sebeplerinden biri arazinin yapısı olarak karşımıza çıkarken; bir diğer etmen ise arsanın büyüklüğü oluyor. Genel olarak bu bölgede yatırımcılar, kendi aradıkları özelliklere göre, kendi bütçelerine uygun arsa bulmakta sorun yaşamıyor.

catalca basakkoy satilik arsa fiyatlari 1
Çatalca Başakköy Satılık Arsa Fiyatları

Çatalca Başakköy Mahallesi’nde Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

İstanbul’un Çatalca ilçesi, son zamanlarda değeri en çok yükselen ilçeler arasında öne plana çıkıyor. Çatalca’ya bağlı pek çok mahalle, yatırımcıların yeni gözdesi haline gelmiş durumda. Çatalca’da yer alan Başakköy de yatırımcıların ilgisini üzerine çekmeyi başaran mahalleler arasında. Bunun bir sebebi konum açısından çok fazla avantaja sahip olması. Bir diğer etmen ise Başakköy’ün doğal güzelliklere  ve turistik değerlere yakın olması. Bu açılardan değerlendirildiğinde yatırımcılar, son zamanlarda bu bölgede sık sık satılık arsa araştırması yapıyor.

Çatalca Başakköy Mahallesi’nde Satılık Arsa Var Mı?

Başakköy Mahallesi’nde farklı büyüklük ve özelliklerde çok sayıda satılık arsa bulunmaktadır. Satılık arsaların yanı sıra bölgede satılık tarlalar da yer almaktadır. Gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünenler için ise en uygunu satılık arsalara bakmak olacaktır. Bu bölgede yatırım yapacaklar, satın alacakları arsaların imar izni olup olmadığını da mutlaka kontrol etmeliler. Başakköy bölgesinde, imar için uygun bolca satılık arsa vardır. Bölgede gayrimenkul yatırımı yapacaklar, Çatalca Başakköy satılık arsa ilanları ile ilgili sayfaları inceleyip, kendilerine uygun arsayı satın alabilirler.

Sitemize GOOGLE’dan ulaşabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 140,000TL
  • Telefon05437176191
  • İlan No#87541
  • LokasyonÇatalca/Başakköy
  • İlan TürüSatılık
  • TipiTarla
  • Metrekare1252

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara