Çatalca Aydınlar Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

Çatalca Aydınlar Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları, İstanbul’un yeni yükselen ilçelerinden olan Çatalca’da yatırım projeleri devam ediyor. Yüzölçümü olarak İstanbul’un en büyük ilçesi olması özelliğini taşıyan Çatalca, son yıllarda daha da değerlenmeye başladı. Pek çok yatırımcının ilgiyle yakından takip ettiği Çatalca, pek çok yeni yatırıma ev sahipliği yapıyor. İlerleyen dönem için yüksek kar potansiyeline sahip ilçenin mahalleleri de son dönemde hareketlilik yaşıyor.

Çatalca’ya bağlı Aydınlar Mahallesi de, yatırımcıların dikkatini çeken bir başka yer olarak ön plana çıkıyot. İlçenin kuzeybatı tarafında kalan Aydınlık Mahallesi’nin kuzeyinde Çilingoz Tabiat Parkı yer alırken, mahallenin güneyinden geçen ana yol da bölgenin hareketlenmesine katkıda bulunuyor. Aydınlar Mahallesi bulunduğu konum itibari ile yatırım için uygun bir nokta olarak değerlendirilebilir nitelikte. Bu bölgede yatırım yapma planı olanlar Çatalca Aydınlar Mahallesi satılık arsa ilanları sayfalarına bakabilirler.

Çatalca Aydınlar Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları

Çatalca, genel olarak pek çok satılık arsa ve tarlaya ev sahipliği yapmakta olan bir ilçe. İlçenin öne çıkan mahallelerinden biri olan Aydınlar’da da yatırıma uygun pek çok satılık arsa bulunmakta. Çatalca ilçesi genel olarak gün geçtikçe değerlenen bir bölge olduğu için, ilçenin mahallelerinde de bu ilerleme gözle görülüyor. Çatalca Aydınlar Mahallesi satılık arsa fiyatları gün geçtikçe artış gösteriyor; çünkü bölge daha da değerli bir hale geliyor. Bu nedenle bölgede yatırım yapmak isteyenler, daha karlı olmak için daha hızlı davranmalı. Bölgede halihazırda tamamlanmış projelerin yanı sıra yeni yatırımlar da mevcut. İlgililer Çatalca Aydınlar Mahallesi satılık arsa fiyatları için araştırma yapmaya başlamalılar.

catalca aydinlar satilik arsa
Aydınlar mah satılık tarla

Çatalca Aydınlar Mahallesi’nde Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Bahsi geçen bölge özellikle gayrimenkul yatırımları için oldukça müsait. Aydınlar Mahallesi, turistik açıdan önemli olan Çilingoz Tabiat Parkı’na oldukça yakın. Diğer yandan mahalle Kurşunlugerme gibi tarihi yerlere de yakın bir konumda bulunuyor. Aydınlık Mahallesi’nin güneyinde ise Danamandıra Tabiat Pakı yer alıyor. Tüm bu unsurlar mahallenin önemini ve değerini artırıyor. Bu nedenle mahallede turistik oteller de mevcut. Yatırıcımlar, Aydınlık Mahallesi’ni öne çıkaran bu faktörlere ciddi bir önem veriyor. Bu bölgede yatırım hedefi olanlar Çatalca Aydınlar Mahallesi satılık arsa ilanları için araştırma yaparak, yatırım hayallerini gerçekleştirebilirler.

Çatalca Aydınlar Mahallesi’nde Satılık Arsa Var Mı?

Yatırımcıların oldukça değerli buldukları Aydınlık Mahallesi, birçok yatırıma ev sahipliği yapacak potansiyele sahip. Bölgede satılık pek çok arsa ve tarla bulunuyor. Kişiler yapmayı düşündükleri yatırım için, uygun arsayı satın alarak işlemlere başlayabilirler. Diğer yandan bölgenin gün geçtikçe değerlenmesi de fiyatlar üzerinde etkili olabiliyor. Çatalca Aydınlık Mahallesi satılık arsa fiyatları ilerleyen dönem de daha da artacak gibi duruyor. Bölgede yer alan ve gayrimenkul için uygun olan arsalar, yatırımcılar tarafından incelenip, çok geçmeden satın alınabilir.

İlan Bilgileri

  • 300,000TL
  • Telefon02125970303
  • İlan No#8845745
  • LokasyonÇatalca/Aydınlar
  • İlan TürüSatılık

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara