Çatalca Akalan Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

İlan Detayları

Çatalca Akalan Mahallesi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları, İstanbul’un Çatalca ilçesine bağlı olan Akalan mahallesi Çatalca‘nın en güzide mahallelerinden birisidir. İlçe merkezine 15 km uzakta olan Akalan mahallesi doğa ile iç içe yeşilin ve mavinin birleştiği huzur dolu bir alandır. Subaşı ve Gökçe Ali köyleri  geçilerek tamamı asfalt olarak yapılmış yoldan gidilir. Bu nedenle yol konusunda herhangi bir sıkıntı söz konusu değildir Bu durum Akalan mahallesine yatırım açısından büyük bir avantaj sağlamıştır. 

Mahalle Çatalca’nın diğer mahallelerine göre çok daha fazla gelişmiştir. Toplamda 320 haneye sahiptir. Genellikle bahçeli ve tek katlı evler olmasına karşın beş kata kadar tasarlanmış ve yapılmış evler de mevcuttur. Bu nedenle yatırım açısında gayet açık bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır. Binaların genellikle %50’si yığma, %50’si ise betonarme cinstendir.

Durugöle ve denize arabayla yakın olan bu mahalle, konum bakımından oldukça avantajlıdır. Eğer sizlerde yatırım yapmak istiyor ve Çatalca bölgesinde güzel yatırım yapacak alanları araştırıyorsanız; Çatalca Akalan mahallesi satılık arsa tarla fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.

Catalca Akalan Satilik Arsa

Çatalca Akalan Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları

Tarihçesi eski Rum yerleşimlerine bağlı olan Akalan mahallesinde yaşayan kişileri; genellikle Yunanistan’ın Serez ilinden göç eden Türkler oluşturmaktadır. Bu nedenle mahalle oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle turistler tarafından sıklıkla tercih edilen tatil bölgeleri arasında yer almaktadır.

Köy alanı oldukça geniştir. Bu nedenle Çatalca Akalan mahallesi satılık arsa fiyatları sürekli değişim göstermektedir. Çanak bir biçimde olan mahallenin etrafı tepeler ile çevrilidir. Bu nedenle bir tarafı denize yakın bir konuma diğer tarafı ise tepelere bakmaktadır. Yatırım için oldukça cazip nitelikte olan Çatalca Akalan mahallesi satılık arsa fiyatları sürekli olarak güncellenmektedir. Eğer yatırım yapmak istiyorsanız; bu mahalleyi tercih etmenizi önerebiliriz.

Çatalca Akalan Mahallesi Satılık Tarla Fiyatları

Marmara bölgesinin güzide mahallelerinden biri olarak nitelendirilen Akalan mahallesinin tarihi çok eskiye dayanmaktadır. Bu nedenle tarihi açıdan da oldukça dikkat çeken ve turistleri kendine bağlayan bir mahalle olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir tarafının denize yakın bir konumda olması bir tarafının ise doğayla iç içe bir huzura eriştirdiği ormanlık alana sahip olması pek çok yatırımcı için tercih sebebidir.

Tamamen sıcak bir ortamın sizleri beklediği bu mahallede şehrin gürültüsünden uzaklaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer sadece yatırım amaçlı bir alan arıyorsanız da; Çatalca Akalan mahallesi satılık arsa ve tarla fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz. Her bütçeye uyum sağlayan bu güzel mahallenin içersinde kendinize uygun bir konumda, uygun bir alan bulacağınızdan şüpheniz olmasın!

İlan Bilgileri

  • 84,544TL
  • Telefon05437176191
  • İlan No#885214
  • LokasyonÇatalca/Akalan
  • İlan TürüSatılık

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara