Arnavutköy Yeşilbayır Mahallesi Arsa Alınır Mı?

İlan Detayları

Arnavutköy Yeşilbayır mahallesi arsa alınır mı? İstanbul Yeşilbayır Köyü olarak da bilinen ancak Arnavutköy’ün ilçe olması ile birlikte köylükten çıkarak mahalle olan Arnavutköy Yeşilbayır Mahallesi, arsa ve tarla yatırımı konusunda son zamanlarda yatırımcıların ilgisini çeken bölgelerden biridir.

Yerleşimi ile değil, özellikle sahip olduğu konum ve alanlar ile yatırım konusunda önem arz eden Yeşilbayır Mahallesi için yatırımcılar, Arnavutköy Yeşilbayır Mahallesi arsa alınır mı? Sorusuna bir cevap aramakta ve doğru bir yatırım yöntemi olup olmadığını merak etmektedirler.

Yeşilbayır Mahallesi için planlanan projeler adına özellikle yatırımcıların en çok dikkat ettikleri husus, imar projeleri olurken, Yeşilbayır Mahallesi sınırlarında yer alan bu büyük alan için çeşitli imar projeleri planlanmaktadır. Bu da özellikle arsa yatırımı yapacak olan kişilerin merakla beklediği haberlerden biri olarak, kişileri Yeşilbayır arsa yatırımı yapmaya itmektedir.

Yeşilbayır Mahallesi İmkanları Nelerdir?

Yeşilbayır Mahallesi imkanları nelerdir? Sorusu, yatırımcıların bu mahalle için bir arsa yatırımı yapabilmeleri konusunda merak ettikleri sorulardan biridir. Her ne kadar arsa yatırımı konusunda yerleşim adına bir önemi bulunmayan bu mahalle, daha çok sahip olduğu 14 milyon 123 bin 700 m² alan ve bu alanın içerisinde orta ve uzun vadede önemli getiriler elde edebilecekleri çeşitli arsa imkanları bulunmaktadır.

Yerleşim konusunda ise 2 adet sosyal yaşam imkanı adına park bulunan bu mahallede, bunun yanı sıra çocukların eğitimi için Yeşilbayır İlkokulu bulunmaktadır. 2 adet mahalle camisine sahip olan Yeşilbayır Mahallesinde bulunan bir diğer önemli husus ise TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu’nun bu mahalle sınırları içerisinde yer almasıdır.

Yeşilbayır Mahallesi, özellikle geniş alanı içerisinde yer alan arsalar ve bu arsaların içerisinde yer alan yollar ile dikkat çekmektedir. Yerleşimi konusunda herhangi bir yatırım bulunmayan bu mahalle için asıl önemli olan, sınırları dahilinde yer alan alanların arsa alımı yapılarak kullanılabilmesidir.

Arnavutköy Yeşilbayır Mahallesi’nden Neden Arsa Almalıyız?

Arnavutköy Yeşilbayır Mahallesi’nden neden arsa almalıyız? Sorusu, yatırımcılar tarafından oldukça merak edilirken, özellikle kişilerin bu yatırımı tercih edebilmeleri için önemli nedenler bulunmaktadır. İlk olarak önemli bir yer olarak görülmese de aslında ileride potansiyel gelişimi arsa konusunda oldukça önemli olabilecek Yeşilbayır Mahallesi arsaları, oldukça uygun fiyatlarla satın alınabilmekte ve bu nedenle kişiler çok cüzi m2 fiyatları ile bu arsaları alarak, önemli bir yatırım getirisi elde etmeye çalışmaktadır.

Özellikle Yeşilbayır sınırları içerisinde yer alan ve hem konumu hem de önünden önemli yolların geçmesi sebebiyle bazı arsalar önem arz etmekte, aynı zamanda arsanın durumu da yatırımcılar tarafından ilgi çekmesi durumunda oldukça karlı bir yatırım olabilmektedir. Arnavutköy’de bir arsa yatırımı planlayan kişiler için önemli seçeneklerden biri olan Yeşilbayır Mahallesi, gelişmeye ve değerlendirilmeye açık pek çok boş araziye ve arsaya sahip olması ile dikkat çekmektedir.

Esila Emlak Kart 6

İlan Bilgileri

  • Telefon05302731122
  • İlan No#001499
  • LokasyonArnavutköy/Yeşilbayır
  • İlan TürüSatılık

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum