Arnavutköy Yeniköy Satılık Arsa Fiyatları

İlan Detayları

Arnavutköy Yeniköy satılık arsa fiyatları yatırıma açık bir bölge olması nedeniyle farklılık göstermektedir. İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve hem tarihi hem de konumu itibariyle özel bir noktada yer alan Arnavutköy, Yeniköy ile yatırım fırsatlarına da sahiptir. İstanbul’dan Arnavutköy ilçe merkezine 50 km mesafede yer alan Yeniköy, sahip olduğu yatırım olanakları sayesinde de alternatif yatırım arayanların gözde lokayonları arasında yer almaya devam ediyor.

1.385 nüfuslu bir yerleşim olan Yeniköy, 31 milyon 525 bin m² bir alan kurulmuştur. Sahip olduğu konumu ve açık yatırım potansiyelleri sayesinde satılık arsa yatırımı konusunda cazip fırsatlar arayanlar için öne çıkmaktadır.

arnavutkoy yenikoy satilik arsa fiyatlari

Arnavutköy Yeniköy Satılık Arsa İlanları Neler?

Satılık arsa ilanlarının aktif olarak güncellendiği İstanbul’un en avantajlı bölgelerinden biri olan Yeniköy, arsa yatırımı düşünen kişiler için ayrıcalıklı bir konuda sayılabilir. Kat konut imarlı, havalimanına yakın, deniz manzaralı ve diğer alternatif birçok arsa ilanına sahiptir. Mevcut ilanlar arasında yer alan avantajlı seçenekleri tercih etmeden önce bölgenin yatırım açısından sağlayacağı kazanımların incelenmesi kârlı bir yatırım fırsatı için önem arz etmektedir.

Arsa satın almak isteyenler için yeni fırsatların her geçen gün arttığı Arnavutköy bölgesinde satılık arsa ilanlarını inceleyebilirsiniz. Arnavutköy Yeniköy satılık arsa ilanları gayrimenkul yatırımı düşünen kişiler için cazip seçeneklere sahip bölgelerden biridir.

Arnavutköy Yeniköy’da Satılık Arsa Var Mı?

Yeniköy gelişim potansiyeli açısından sahip olduğu kârlılık ile birçok yatırımcı için uygun bir konumdadır. Bu yapısı sayesinde bölgede aktif olarak birçok satılık arsa seçeneği duyurulmuştur. Fırsatları değerlendirmek ve Yeniköy çevresinde yatırım gerçekleştirmek isteyenler için birçok ilana bu bölgede ulaşılması mümkündür. Arnavutköy Yeniköy satılık arsalar içinde bulunan birçok cazip ilan yeni yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.  

arnavutkoy yenikoy arsa fiyatlari

Arnavutköy Yeniköy’da Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Yeniköy bulunduğu konum itibariyle son derece avantajlı bir bölgede yer almaktadır. İstanbul Havalimanı ile arasında 17 kilometre mesafe alan Yeniköy, havalimanı gibi büyük yatırım projelerine olan yakınlığı ve diğer hem kamu hem özel yatırım sahaları sayesinde de getiri potansiyeli yüksek görülmektedir.

Arnavutköy Yeniköy arsa yatırımı bu yeni fırsatların yakalanması açısından önemlidir. Güncel satılık arsa veya diğer gayrimenkul yatırım seçeneklerini inceleyerek cazip yatırım seçenekleri değerlendirilebilir.

Arnavutköy Yeniköy’da Sahibinden Satılık Arsalar Hangileri?

Arnavutköy bölgesinin öne çıkan yatırım sahalarından biri olan Yeniköy, satılık arsa ilanlarının da sık rastlandığı alanlardan biridir. Bu alanlarda yatırımlarını gerçekleştirmek ve gelecek döne fırsatlarını kaçırmak istemeyenler için farklı alternatifler sunulmaktadır. Arnavutköy Yeniköy sahibinden satılık arsalar avantajlı fiyat fırsatları ve yeni kâr potansiyelleri ile her bütçe için uygun yatırım seçeneklerine sahiptir. Sahibinden satılık ilanları değerlendirerek Arnavutköy Yeniköy çevresinde yatırımlarınızı güvenle gerçekleştirebilir ve arsa satın alabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 7,000TL
  • Telefon02125970303
  • İlan No#23987
  • LokasyonArnavutköy/Yeniköy
  • İlan TürüSatılık
  • Metrekare7100

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara