Arnavutköy Yassıören Mahallesi Arsa Alınır Mı?

İlan Detayları

Arnavutköy Yassıören Mahallesi arsa alınır mı? Arnavutköy’de bir arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler, Sorusunun cevabını merak etmektedir. Arnavutköy Yassıören Mahallesi, özellikle Arnavutköy’ün oldukça mütevazi ve az nüfuslu mahallelerinden biri olarak, 602 kişinin ikamet ettiği bir köydür.

Ancak sahip olduğu yüz ölçümü bakımından oldukça geniş olan bu mahalle, arsa yatırımı için pek dikkat çekmiyor gibi gözükse de aslında oldukça avantajlı fırsatlara sahiptir. Bu nedenle de özellikle nokta atışı bir arsa veya tarla yatırımı yapmak isteyen kişiler için biçilmiş kaftan olabilecek bu mahalle, kesinlikle yatırımcılar tarafından değerlendirilmesi gereken bir yerdir.

Arnavutköy’de yatırım yapacak bir mahalle arıyor ve bunun için daha çok bilinmeyen bir yönteme ve alana yönelmek istiyorsanız, Yassıören Mahallesi oldukça iyi bir seçim olacaktır.

yassioren mahallesi emlakci telefonlari

Arnavutköy Yassıören Mahallesi’nden Arsa Almak İçin Nedenler

Arnavutköy Yassıören Mahallesi, 41.090.732 m² alana sahiptir ve bu mahalle, yerleşim açısından değil ancak sahip olduğu alan ve bu alanların imara açılması ile arsa yatırımı konusunda yatırımcıların önünü açan önemli yerlerden biridir. Arnavutköy Yassıören Mahallesi’nden arsa almak için nedenler arasında, özellikle bu bölgede Akpınar Sanayi Bölgesi’nin yer almasıdır.

Bunun yanı sıra, sahip olduğu coğrafi konum ve İstanbul 3. Havalimanı’na yalnızca 16 kilometre uzaklıkta yer alması, bu alanların değerlendirilebilmesi adına önemli nedenlerden biridir. Yassıören arsa yatırımı ile oldukça makul fiyatlarla güzel bir konumda arsa sahibi olarak, bu bölgenin imara açılması ile birlikte arsanızın değerini önemli ölçüde arttırarak büyük bir kar elde edebilirsiniz.

Arnavutköy’ün arsa yatırımı adına önemli yerlerinden biri olan Yassıören Mahallesi, sahip olduğu oldukça geniş alanın içerisinde önemli tarım arazileri de barındırmakta ve bu konuda da bir artı değere sahip olmaktadır.

Ancak özellikle Yassıören için planlanan projelerin detaylı bir şekilde incelenerek, doğru analiz ile birlikte en doğru konumda bir arsa alımı almak, yatırımcılara ilerleyen süreçte önemli katkılar sağlayacaktır.

Özellikle Yassıören mahallesine en büyük değeri katacak olan darülaceze projesi sona ulaşmış durumda hali hazırda devam eden Sosyal Hizmet Şehir Projesi ile bölgedeki inanılmaz değişimi hep beraber göreceğiz. Fakat bizlerin müşterilerimize her zaman tavsiyesi gelişmekte olan bölgelerden arazi satın alıp yatırımını projelerin yoğun olduğu yerlere yapmalarıdır. Yassıören’de bu yerlerin başında gelmekte olup bu projeler bitmeden Yassıören gelişimini tamamlamadan sizlerinde bu pastadan payınızı almanızdır.

Arnavutköy Yassıören Mahallesi İmkanları

Arnavutköy Yassıören Mahallesi, içerisinde çeşitli imkanlar barındırmaktadır.  Yassıören ve Akpınar Parkları ile bu mahalle sakinlerinin sosyal yaşantısı arttırılırken, bunun yanı sıra çocukların eğitimi için Yassıören İlkokulu bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra özel okul imkanı da bulunan bu mahalle bölgesinde, İlkokul, ortaokul ve Anadolu lisesi gibi eğitim kurumları bulunmaktadır. 2 adet camisi de bulunan bu köy, özellikle arsa yatırımı konusunda yerleşim açısından kişilere herhangi bir kar vaat etmese de özellikle çevresinde bulunan oldukça geniş alan içerisinde değerlendirilebilecek pek çok arsa imkanı sunmaktadır.

Üzerinden geçen yol hattı ile ulaşım açısından önemli bir yer olan bu mahalle, Sanayi Bölgesi tarafında yapılacak bir arsa yatırımı için de tercih edilebilir bir konumdadır. Özellikle bu geniş sınırın içerisinde en doğru tercihi yaparak alacağınız bir arsa ile birlikte, uzun vadede net bir şekilde kar elde edebilirsiniz.

Yatırım Yapmak Ve Detaylı Bilgi İçin

Esila Emlak Arnavutköy

0212 597 03 03

0530 273 11 22

0543 717 61 91

İlan Bilgileri

  • Telefon05302731122
  • İlan No#630421
  • LokasyonArnavutköy/Yassıören
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare1700

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum