Arnavutköy Tayakadın Mahallesi Arsa Alınır Mı?

İlan Detayları

Arnavutköy Tayakadın Mahallesi arsa alınır mı? Sorusu, pek çok yatırımcının, özellikle sınırları içerisinde bulunan İstanbul 3. Havalimanı sebebiyle cevabını merak ettiği sorulardan biri olmaktadır. Pek çok yatırımcının Arnavutköy ve çevresinde çok fazla faaliyet göstermediği su geçirmez bir gerçek olsa da özellikle değerlendirilebilecek ve hem Arnavutköy’e hem de yatırımcılara kazançlar sağlayabilecek pek çok önemli yer ve mahalle bulunmaktadır.

Bunlardan biri olan Tayakadın Mahallesi de İstanbul Havalimanı’nın çevresine kazandırdığı etkiden faydalanan en önemli mahallelerden biri olarak, yatırımcıları beklemektedir. Arnavutköy’ün ilçe olmasının ardından mahalle statüsü kazanan ve İstanbul 3. Havalimanı’nın bir bölümünü sınırlarında barındıran Tayakadın Mahallesi, tarla ve arsa yatırımı için oldukça önemli yerlerden biridir.

arnavutkoy tayakadin satilik arsa

Arnavutköy’de bir arazi yatırımı yapmak isteyen kişilerin ilk araştırdığı yerlerden biri olan bu köy, önemli bir yatırım yeri olarak bünyesinde kişilerin yatırım yapması için gerekli pek çok önemli avantaja sahiptir.

Neden Arnavutköy Tayakadın Mahallesi’nden Arsa Satın Almalısınız?

Neden Arnavutköy Tayakadın Mahallesi’nden arsa satın almalısınız? Çünkü İstanbul 3. Havalimanı’nın hemen yanında konuşlanmış olan bu mahalle, oldukça önemli bir özelliğe sahiptir. Özellikle kıtaları birbirine bağlayan önemli bir konumda bulunan İstanbul Havalimanı’nın yanında bulunması nedeniyle bu stratejik konumun öneminde pay sahibi olan Tayakadın Mahallesi, özellikle havalimanı imkanlarının kattığı değerler ile birlikte gelişmeye oldukça açık bir mahalle olarak dikkat çekmektedir.

Arnavutköy Tayakadın Mahallesi sınırları içerisinde bir arsa sahibi olmak, havalimanının kattığı avantajlardan yararlanmak ve bu sayede satın aldığınız arsanın değerini arttırmak adına oldukça önemli bir yatırım olacaktır. Tayakadın Mahallesi, İstanbul Havalimanı çevresinde arsa durumu açısından da yatırımcılar için önemli olmaktadır.

Bunun yanı sıra, özellikle Arnavutköy’ün merkezine ve İstanbul’un Avrupa yakasındaki en önemli yazlık tatil yerlerinden biri olan Karaburun’a yakınlığı ile de önem arz eden Tayakadın Mahallesi, arsa açısından değerini oldukça arttırmış ve arttırmaya da devam edecektir.

Arnavutköy Tayakadın Mahallesi’nden Arsa Satın Almanın Avantajları

Arnavutköy Tayakadın Mahallesinden arsa satın almanın avantajları içerisinde pek çok önemli ve birbirinden farklı avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan bahsedilecek olursa;

  • İlk olarak Kanal İstanbul Projesi’nin geçiş yerlerinden biri olan ve aynı zamanda gemilerin geçiş güzergahını sınırları içerisinde barındıran Tayakadın, bu nedenle yatırımcıların ileride oldukça önemli karlar elde edebilmesini sağlayacaktır.
  • Sınırları içerisinde 3. Köprü Yolu bulunan ve bu sayede hem Anadolu hem de Avrupa Yakasından ulaşımın oldukça kolay bir şekilde yapılabildiği Tayakadın Mahallesi, ulaşım açısından önemli bir konumda olarak değerli bir yatırım özelliğine sahiptir.
  • Önümüzdeki süreçte imara açılması beklenen Tayakadın Mahallesi, bu sayede yatırımcıların buradan arsa alması halinde ilerleyen süreçte mahallenin imara açılmasıyla önemli bir kar elde edebilmesini sağlayacaktır.

Bu gibi avantajlar nedeniyle Tayakadın Mahallesi’nden bir arsa yatırımı yapmak oldukça mantıklı olacaktır.

Yatırım Yapmak Ve Detaylı Bilgi İçin

Esila Emlak Arnavutköy

0212 597 03 03

0530 273 11 22

0543 717 61 91

İlan Bilgileri

  • Telefon05302731122
  • İlan No#1025210
  • LokasyonArnavutköy/Tayakadın
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare675

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum