Arnavutköy Taşoluk Mahallesi Arsa Alınır Mı?

İlan Detayları

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi arsa alınır mı? Sorusu, pek çok yatırımcının en çok merak ettiği sorulardan biridir. Özellikle İstanbul’un pek dikkat edilmeyen ancak özel ilçelerinden biri olan Arnavutköy’ün merkezinde bir arsa sahibi olmak ve bu sayede sahip olduğu harika potansiyeli değerlendirerek önemli bir kar elde etmeyi planlayan yatırımcılar tarafından çok sık sorulan bir sorudur.

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi, özellikle Arnavutköy ilçesinin en gözde mahallelerinden biri olarak, oldukça önemli bir potansiyele ve avantaja sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu nedenle, Arnavutköy’de bir arsa yatırımı yapmak ve bunu merkez çevresindeki mahallelerden birinde gerçekleştirmek isteyen yatırımcılar için büyük bir fırsat sunan Taşoluk Mahallesi, hali hazırda sahip olduğu imkanların haricinde, özellikle Arnavutköy ilçesinin değerinin artmasından olumlu yönde en çok etkilenecek olan yerlerden biri olarak, potansiyel imkanlar açısından da oldukça karlı bir yatırım vadetmektedir.

Kısacası, değeri henüz yeterince bilinmeyen Arnavutköy’ün potansiyelli mahallelerinden biri olan Taşoluk Mahallesi, yatırımcılar için oldukça karlı bir arsa yatırımı imkanı sunacağı için kesinlikle tercih edilebilir yerlerden biridir.

TAŞOLUK YEŞİL CAMİİ

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi’nden Arsa Almanın Avantajları Nelerdir?

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi’nden arsa almanın avantajları nelerdir? Sorusu, özellikle yatırımcıların, bu arsa yatırımı sayesinde ne gibi avantajlara ve fırsatlara sahip olacakları konusunda sorulan ve merak edilen konulardan biridir.

Öncelikle, Arnavutköy ilçesinin pek çok önemli kurumunun yer aldığı Taşoluk Mahallesi, bu nedenle Arnavutköy’ün en önemli mahallelerinden biridir. Bu nedenle de özellikle genişleme ve gelişme açısından en çok potansiyele sahip yerlerden biri olarak, bu mahalle sınırları içerisinde güzel bir konumda ve yerde bir arsa alımı yaparak, gerek kısa vadede gerek uzun vadede önemli getiriler elde edebileceğiniz ve ciddi karlar elde edebileceğiniz bir yatırıma sahip olabilirsiniz.

Özellikle sosyal yaşam konusunda Arnavutköy’ün en önde gelen mahallelerinden biri olan ve içerisinde pek çok imkan barındıran Taşoluk, bunun yanı sıra hizmet konusunda da resmi kurumların bir arada bulunduğu bir mahalle olması nedeniyle önemli bir yere sahiptir.

Konumu oldukça iyi olan ve çevresel gelişimi diğer mahallelere nazaran çok daha iyi durumda olan bir mahalle olarak, bu mahallede bir arsa sahibi olmanız durumunda, mahallenin sahip olduğu özellikler ile kısa sürede arsa yatırımınızdan kar elde edebilmeniz mümkündür.

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi İmkanları Nelerdir?

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi imkanları nelerdir? Sorusuna yanıt olarak tüm şunları sayabilmek mümkündür;

 • Arnavutköy Belediyesi Yönetim Merkezi, Nikâh Salonu, Nuri Pakdil Kültür ve Sanat Merkezi, Nikah ve Davet Salonu, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, Konferans Salonu hizmetleri
 • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Kadastro Müdürlüğü, Arnavutköy İlçe Kaymakamlığı, İlçe Mal Müdürlüğü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü resmi kurumları
 • Oldukça çeşitli sosyal yaşam alanları
 • Eğitim konusunda Şehit Demet Sezen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 • Çok sayıda camii

Yatırım Yapmak Ve Detaylı Bilgi İçin

Esila Emlak Arnavutköy

0212 597 03 03

0530 273 11 22

0543 717 61 91

İlan Bilgileri

 • Telefon05302731122
 • İlan No#110202
 • LokasyonArnavutköy/Taşoluk Mah.
 • İlan TürüSatılık
 • TipiArsa
 • Metrekare400

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum