Arnavutköy Sazlıbosna Satılık Arsa Fiyatları

İlan Detayları

Arnavutköy Sazlıbosna satılık arsa fiyatları bölgede aktif olarak satışı gerçekleştirilen arsa özelliklerine ve konuma göre değişecektir. İstanbul’un Arnavutköy ilçesine bağlı bir mahalle olan Sazlıbosna, Dursunköy, Hadımköy ve Hacımaşlı gibi köyler ile komşudur. Konumu itibariyle özel bir yerde bulunmaktadır. Öte yandan Sazlıdere Baraj Gölü’de bu köyün sınırları içinde yer almaktadır.

Köy olma özellikleriyle dikkat çeken Sazlıbosna, tarı ve hayvancılık alanında da önemli bir nokta olarak dikkat çeker. İçme suyu havzasında yer alması nedeniyle imara ilişkin çeşitli sorunlar görülse de tarıma odaklı bölgede arsa satışları da devam etmektedir.  

arnavutkoy sazlibosna satilik arsa fiyatlari

Arnavutköy Sazlıbosna Satılık Arsa İlanları Neler?

Arnavutköy Sazlıbosna bölgesinde arsa yatırımı düşünenler için alternatif birçok ilan bulunaktadır. Her bütçe için ve her yatırım türüne uygun arsalar dikkat çekmektedir. İmarlı, kanal projesi içinde yer alan, tek tapu arsa gibi farklı özelliklere sahip satılık arsa ilanları yer almaktadır. Güncel satılık arsa ilanları arasından yatırım türüne göre ister kat imarlı ister Kanal İstanbul projesine yakın bölgelerde yatırım amaçlı arsa satışları yapılmaktadır. Arnavutköy Sazlıbosna satılık arsa ilanları arasında alternatif daha pek çok farklı seçenek yer almaktadır.  

Arnavutköy Sazlıbosna’da Satılık Arsa Var Mı?

İstanbul’un birçok farklı noktasına göre Arnavutköy bölgesinde satılık arsa ilanları bir hayli fazladır. Bu bölgeler arasında başı çeken Sazlıbosna ise arsa yatırımı düşünenler için ayrıcalıklı bir konumdadır. Satılık arsa ilanlarına yer verilen Sazlıbosna’da birçok farklı seçenek yer almaya devam ediyor. Arnavutköy Sazlıbosna satılık arsalar arasında sayısız ilan yer almaktadır.

arnavutkoy sazlibosna satilik arsa fiyatlari 1

Arnavutköy Sazlıbosna’da Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Sazlıbosna bölgesi son dönemde yeni kamu ve özel sektör atılımları için gündeme gelmesiyle yatırım fırsatları da sunan bir bölge haline gelmiştir. Özellikle çılgın projelere yakın oluşu ve bulunduğu konum itibariyle de avantajlı bir yerde olması satılık arsa fırsatlarının da ortaya çıkmasını sağlamıştır. Arnavutköy Sazlıbosna arsa yatırımı için gelecekte taşıdığı yüksek kâr potansiyeli ile dikkat çekmektedir. Arsa satın almak isteyenler için alternatif birçok seçeneğin yer aldığı bölge taşıdığı potansiyel ile öne çıkmayı başarmaktadır.

Arnavutköy Sazlıbosna’da Sahibinden Satılık Arsalar Hangileri?

İstanbul Avrupa Yakası’nın en özel noktalarından biri olmayı başaran Arnavutköy, cazip arsa yatırımı fırsatlarının ağırlık verildiği alanlar arasında yer almaktadır. Sazlıbosna bölgesinin geçmişten günümüze sahip olduğu önem ise bölgede yeni atılımların da gerçekleşmesini destekler niteliktedir.

Satılık arsa ilanlarının yoğun olarak görüldüğü bölgede yatırım gerçekleştirmek isteyenler için birçok farklı alternatif seçenek sunulmaktadır. Arnavutköy Sazlıbosna sahibinden satılık arsalar arasında yer alan uygun fiyatlı ve getirir potansiyeli yüksek arsaları tercih ederek avantajlı bir yatırım gerçekleştirmeniz mümkündür. Uzun vadeli veya orta vadeli güçlü bir arsa yatırımı için her bütçeye uygun arsa ilanlarını inceleyebilirsiniz.  

İlan Bilgileri

  • 280,000TL
  • Telefon02125970303
  • İlan No#12876
  • LokasyonArnavutköy/Sazlıbosna
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare280

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara