Arnavutköy Sazlıbosna Mahallesi Arsa Alınır Mı?

İlan Detayları

Arnavutköy’ün Sazlıbosna Mahallesinden arsa alımı yaparak bir yatırım gerçekleştirmeyi düşünen kişiler, Arnavutköy Sazlıbosna Mahallesi arsa alınır mı? Sorusunun cevabını merak etmektedir. Bu lokasyonda bir arsa alımı yapmanın doğru bir karar olup olmadığını merak eden kişiler adına bu sorunun cevabına evet alınır diyebiliriz.

İstanbul’un saklı cennetlerinden biri olan ve içerisinde barındırdığı mahalleler ile özellikle diğer gelişmiş ilçeler gibi önemli yatırımları bekleyen Arnavutköy, yavaş yavaş bu yatırımları almaya başlarken, sizler de uygun fiyatlı bir arsa alımı gerçekleştirerek ileride arsalarınızın hak ettiği değere kavuştuğunu görebilir, bu sayede de yatırımınızın etkisini görebilirsiniz.

Özellikle Sazlıbosna Mahallesi’nde bir arsa alımı gerçekleştirerek, Kanal İstanbul projesi çerçevesinde gelişime oldukça açık ve potansiyelli bir yer haline gelecek olan buradan önemli gelirler elde edebilir, hem kısa vadeli hem de uzun vadeli olarak alsa alımı adına önemli bir karar verebilirsiniz.

sazlibosna kanal istanbul

Arnavutköy Sazlıbosna Mahallesi’nden Neden Arsa Alınır?

Arnavutköy Sazlıbosna Mahallesi, özellikle oldukça düşük nüfuslu ancak kapsadığı alan bakımından oldukça geniş bir yerdir.  Bu nedenle, yatırımcılar tarafından değerlendirilebilecek pek çok arsa bulunmakta ve bu arsalar sayesinde önemli bir kar imkanı elde edebilmek mümkün olmaktadır.

Arnavutköy Sazlıbosna Mahallesi’nden neden arsa alınır? Sorusu da bu bağlamda yatırımcılar tarafından neden Sazlıbosna Mahallesi’ne yatırım yapmaları gerektiği konusunda en çok merak edilen sorulardan biridir.

Ancak özellikle Sazlıbosna Mahallesi, hemen kenarında konuşlanmış olan Sazlıbosna Barajı ile de önemli değere sahip olurken, özellikle Türkiye’nin en büyük projelerinden biri olan Kanal İstanbul projesinin içerisine dahil olan bölgelerden biri olması nedeniyle de uzun süreli yatırımlar adına bu projenin hayata geçmesi durumunda arsa yatırımlarınızdan muazzam bir kar elde edebilmeniz mümkündür.

Sazlıbosna, baraj yatağına konuşlanmış ve bu sayede de değerli mahallelerden biridir. İçerisinde imkan bakımından da azımsanmayacak çeşitliliğe ve imkana sahip olan Sazlıbosna, özellikle Arnavutköy sınırları içerisinde önemli yatırım yerlerinden biridir. Sazlıbosna’dan uygun fiyatlı bir arsa alımı yapmak isteyen kişiler, özellikle mahallenin asıl merkez yerleşimine yakın bir yerde konuşlandığı takdirde, arsası ile iyi bir gelir ve kar elde edebilmektedirler.

Arnavutköy Sazlıbosna Mahallesi İmkanları

Sazlıbosna Mahallesi’nin sunduğu en önemli imkan, bir baraj yanında bulunuyor olmasıdır. Ancak bunun yanı sıra özellikle bu mahallede yaşayan sakinlerin faydalanabildiği çeşitli daha bir çok imkan bulunmaktadır. Arnavutköy Sazlıbosna Mahallesi imkanları açısından şunlardan bahsedebilmek mümkündür;

Sazlıbosna İlkokul ve Ortaokulu bulunmakta ve bu sayede çocuklu aileler, ortaokul eğitimlerine kadar çocuklarını burada okutabilmektedir.

Sosyal yaşam açısından sahip olduğu nüfus nedeniyle de çok fazla gelişmemiş olan Sazlıbosna, özellikle sahip olduğu kullanılmayan boş alanlar ile yerleşim alanı açısından değerlendirilebilecek oldukça geniş bir imkana sahiptir.

Sazlıbosna, Kanal İstanbul Projesi içerisinde yer alan bölgelerden biri olarak ileride oldukça değerlenebilecek yerlerden biridir.

Yatırım Yapmak Ve Detaylı Bilgi İçin

Esila Emlak Arnavutköy

0212 597 03 03

0530 273 11 22

0543 717 61 91

İlan Bilgileri

  • TL
  • Telefon05302731122
  • İlan No#773262
  • LokasyonArnavutköy/Sazlıbosna
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare350

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum