Arnavutköy Mavigöl Mahallesi Arsa Alınır Mı?

İlan Detayları

Arnavutköy Mavigöl Mahallesi arsa alınır mı? Sorusu, Mavigöl Mahallesi’nde bir arsa yatırımı yapmak isteyen yatırımcılar tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan bir konudur. Özellikle 3. Havalimanının açılması ile birlikte büyük bir önem kazanmaya başlayan Arnavutköy içerisinde, Havalimanına olan yakınlığı ile dikkat çeken Mavigöl Mahallesi, bu özelliği sayesinde oldukça mantıklı bir arsa yatırımı olarak dikkat çekmektedir.

İleride kazanacağı değer düşünüldüğünde Mavigöl Mahallesi’nde bir arsa sahibi olmak oldukça karlı bir fırsat olurken, Mavigöl’ün artan değeri, sahip olduğunuz arsanın da değerini önemli oranda arttıracaktır. Bu nedenle, özellikle henüz yatırımcılar tarafından yeterli değeri görmeyen Mavigöl Mahallesi’nde bir arsa satın alarak, harika bir vizyonla arsanızın değerini kısa sürede katlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Arnavutköy Mavigöl Mahallesi’nden Neden Arsa Alınmalı?

Arnavutköy Mavigöl Mahallesi’nden neden arsa alınmalı? Diye merak ediyor ve bu soruya yanıt arıyorsanız; Öncelikle İstanbul’un 3. Havalimanı’na oldukça yakın bir konumda bulunan Mavigöl, bu özelliği sayesinde satın alacağınız arsanın değerini ileride önemli oranda arttırmasını sağlayacaktır.

Havalimanına yalnızca 21 kilometre uzaklıkta bulunan ve 30 dakika gibi kısa bir sürede ulaşılabilen Arnavutköy Mavigöl Mahallesi, özellikle yerleşim konusunda henüz yeterince gelişmemiş olması sebebiyle oldukça makul fiyatlarla arsa sahibi olabilmenizi sağlamaktadır. Sahip olduğu gelişim potansiyeli ile de bu makul fiyatlı satın aldığınız arsanın, değerini önemli oranda arttırması adına önemli yerlerden biridir.

Mavigöl’de, yeterli ulaşım imkanlarına sahip, çevre gelişimi başarılı, konumu ve yeri ile önem arz eden bir arsa yatırımı yapmanız halinde, yatırımınızı fazlasıyla geri alabilme imkanına sahip olabileceğiniz için, Mavigöl Mahallesi’nde arsa yatırımı yapmak oldukça mantıklı bir karar olacaktır.

neo park bolluca

Mavigöl Mahallesi İmkanları Nelerdir?

Bir arsanın değeri için, özellikle bu arsanın bulunduğu konumdaki çevre gelişimi ve potansiyeli oldukça önemlidir. Bu nedenle de pek çok yatırımcı, Mavigöl Mahallesi’nde bir arsa yatırımı yapmak istediğinde, Mavigöl Mahallesi imkanları nelerdir? Sorusunun cevabını merak etmektedir.

Mavigöl Mahallesi, 8.161 nüfusa sahip bir mahalle olurken, içerisinde arsa yatırımı yapabilmenizi sağlayacak çeşitli imkanlara da sahiptir. Bu imkanlar içerisinde şunlar yer almaktadır;

 • Mavigöl Parkı, 23 Nisan Parkı, Rabia Parkı, Mektepli Sokak Parkı, Ensar Parkı ve Ulubatlı Hasan Parkı’nın yanı sıra çeşitli kafe ve restoranlar ile sosyal yaşam konusunda yeterli imkna sahiptir.
 • Mavigöl Mahallesi’nde, çocukların eğitim görebileceği Bolluca Türk Tekstil Vakfı Ortaokulu bulunmakta yani eğitim imkanı da sağlanmaktadır.
 • İstanbul 3. Havalimanı’na yalnızca 20 kilometre ve yarım saatlik bir uzaklıktadır.
 • Çevresinde yerleşim konusunda diğer mahallelerin de bir etkisi bulunmaktadır.
 • Arsa imkanı açısından her boyutta ve yapıda arsa bulabilmek ve uygun fiyatlara satın alabilmek mümkündür.

Mavigöl Mahallesi’nden bir arsa yatırımı yaparak, henüz keşfedilmemiş bu yerde Havalimanının da etkisiyle arsanızın zamanla değer kazanması ve size kar getirmesini sağlayabilirsiniz.

Yatırım Yapmak Ve Detaylı Bilgi İçin

Esila Emlak Arnavutköy

0212 597 03 03

0530 273 11 22

0543 717 61 91

İlan Bilgileri

 • TL
 • Telefon05302731122
 • İlan No#845129
 • LokasyonArnavutköy/Mavigöl
 • İlan TürüSatılık
 • TipiArsa
 • Metrekare621

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum