Arnavutköy Haraççı Mahallesi Satılık Arsa Fiyatları Nasıl?

İlan Detayları

Arnavutköy Haraççı satılık arsa fiyatları yatırım potansiyeline ve arsa türüne göre değişecektir. Tarihi yapısı sayesinde Arnavutköy’ün önemli noktalarından biri haline gelen Harççı Mahallesi, 9 bine yaklaşan nüfusu ve 8 milyon m² üzerinde bir alan ile yatırımcıların da yakından takip ettiği bölgelerden biridir. Arnavutköy ilçe merkezi ile arasında yaklaşık 20 km bir mesafe bulunan Haraççı, bulunduğu konum itibariyle de yatırım potansiyelini her zaman yüksek tutabilmektedir. İstanbul Havalimanı ve çevresinde yatırım yapmayı düşünenler için öneli bir alternatif rota olmayı başarmaktadır.

Arnavutköy Haraççı Satılık Arsa İlanları Neler?

Arnavutköy ilçesinin yüksek bir yatırım potansiyeli taşıyan mahallerinden olan Haraççı, satılık birçok arsa ilanı ile yeni yatırımcıları da kendine çekmektedir. Bölgenin yüksek gelişim potansiyeline sahip olması bu alanda yapılacak yatırımların da niteliğinin değişmesini sağlamaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Arnavutköy’de yatırım fırsatlarını değerlendirmek isteyenler için sunulan başlıca satılık arsa ilanları şu özellikleri ile dikkat çekmektedir:

 • Arnavutköy Haraççı İmarlı İfrazlı Arsalar
 • Arnavutköy Haraççı Takaslı Arsalar
 • Arnavutköy Haraççı Ticari + Konut İmarlı Arsalar
 • Arnavutköy Haraççı Hisseli Arsalar

Arnavutköy Haraççı satılık arsa ilanları arasında daha pek çok alternatif seçenek yer almaktadır. Her bütçe için uygun bir arsa ilanı ile yatırımcıların cazip tekliflerden yararlanmaları sağlanmaktadır.

Arnavutköy Haraççı’da Satılık Arsa Var Mı?

İstanbul ve çevresinde yatırım amaçlı arsa fırsatları her geçen gün azalmaktadır. Artan fiyatlara rağmen cazip bir yatırım avantajından yararlanmak isteyenler için Haraççı ideal bir merkez olma avantajı göstermektedir. Arnavutköy Haraççı satılık arsalar her yatırımcı için uygun seçenekler sunan bölgeler arasında başı çekmektedir.

Arnavutköy Haraççı’da Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Arnavutköy’ün birçok mahallesi bölgenin İstanbul Havalimanı’na yakın bir konumda yer alması ile öneli bir fırsat sunaktadır. Bölgenin gelişim potansiyelini de bu minvalde göstermesi sayesinde arsa yatırımı yapmak isteyenler için en cazip fırsatlar sunulmaya devam etmektedir. Arsa yatırımı yapmadan önce fizibilite çalışması yapılarak bölgenin ne yönde gelişim gösterebileceğinin tespit edilmesi tavsiye edilmektedir. Arnavutköy Haraççı arsa yatırımı çoğu kişiye fırsatlar sunması ve gelecek yıllarda bölgenin yüksek gelişim potansiyeli göstermesi ile dikkat çekmektedir.  

Arnavutköy Haraççı’da Sahibinden Satılık Arsalar Hangileri?

Arnavutköy’de yatırım gerçekleştirmek isteyenler için sahibinden satılık pek çok farklı arsa ilanı da yer almaktadır. Emlakçılardan ve sahibinden arsa ilanları arasında karşılaştırmalarınızı yaparak kârlı bir yatırım planlaması gerçekleştirilebilmektedir.

İstanbul’da arsa yatırımı yapmak isteyenler için henüz ta olarak potansiyelini göstermeyen ve saklı kalmış potansiyeli ile iyi yatırım fırsatları sunacak Arnavutköy Haraççı, gelecek dönemde de bu fırsatlarını sunmaya devam edecektir. Arnavutköy Haraççı sahibinden satılık arsalar arasında birçok cazip seçenekler ve uygun fiyatlı arsalar yer almaktadır. Güncel ilanlar vakit kaybetmeden hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz.  

İlan Bilgileri

 • 4,000TL
 • Telefon05437176191
 • İlan No#89625
 • LokasyonArnavutköy/Haraççı
 • İlan TürüSatılık
 • TipiArsa
 • Metrekare1

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara