Arnavutköy Dursunköy Satılık Arsa Fiyatları

İlan Detayları

Arnavutköy Dursunköy mah satılık arsa fiyatları bölgenin henüz keşfedilmemiş alanlarının çok olması sayesinde oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır. 431 gibi son derece düşük bir nüfusa sahip olan Arnavutköy’ün mahallesi konumundaki Dursunköy, yatırım fırsatlarına açık bir hale gelmesinin ardından gayrimenkul yatırımcıları tarafından yakın takibe alınmıştır. Arnavutköy Merkez ile Arnavutköy Dursunköy arası yaklaşık 10 kilometre mesafede yer almaktadır. Satılık arsa fırsatlarını değerlendirmek için güncel ilanları inceleyebilirsiniz.

Arnavutköy Dursunköy Satılık Arsa İlanları Neler?

İmarlı ticari amaçlı veya konut yatırımı için uygun satılık arsa ilanları birçok farklı türde yatırım fırsatına ev sahipliği yapmaktadır. Günümüzde en kârlı yatırım araçlarından biri olan arsa yatırımı için Arnavutköy çevresinde birçok alternatif seçenek yer almaktadır.

Ticari imaları, konut imarlı, yola cephe arsalar, kat imarlı, hisseli veya tek tapu özelliklerine sahip satılık arsalar arasından yatırım yapak isteyenlerin avantajlı şekilde seçimlerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Arnavutköy Dursunköy satılık arsa ilanları içinde yer alan alternatiflerden yararlanarak yatırım planlamanıza göre birçok seçeneği bir arda değerlendirebilirsiniz.  

Arnavutköy Dursunköy’de Satılık Arsa Var Mı?

Satılık arsa ilanlarını araştıranlar için cazip birçok seçeneğe sahip olan bölgeler arasında Dursunköy ön plana çıkmaktadır. Özellikle henüz yeni yatırı fırsatlarına açık bakir bir alan olmasıyla da gayrimenkul yatırımcıları için özel bir konumda yer almaktadır. İstanbul’un önde gelen ilçelerinden Arnavutköy’e olan yakınlığı ve bulunduğu bölgenin yüksek gelişim potansiyeli göstermesi de yeni ilanlar arasında her geçen gün farklı seçeneklerin eklenmesini sağlamaktadır. Arnavutköy Dursunköy satılık arsalar içinde yer alan birçok ilana ulaşarak her türlü bütçe ve yatırım seçeneği için uygun fırsatlar elde edilebilmektedir.  

Arnavutköy Dursunköy’de Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Arnavutköy’ün gelişime en müsait alanlarından biri olarak değerlendirilen Dursunköy, gelişime açık yüksek potansiyeli sayesinde yakın zamanda pek çok yatırımcının da ilgi odağında yer alayı başarmıştır. Arnavutköy Dursunköy arsa yatırımı yapak isteyenlere yeni yeni başlayan cazip seçenekler ile iyi bir fırsat sunmaktadır.

Kamu ve özel yatırımları açısından da son dönemde önemli bir cazibe merkezi haline gelen Arnavutköy Dursunköy, Arnavutköy gibi İstanbul’un önemli bir konumuna olan yakınlığıyla da yatırımcıların ilgisini her dönede çekmeyi başarmıştır.

Arnavutköy Dursunköy’de Sahibinden Satılık Arsalar Hangileri?

Dursunköy’de yatırım olanaklarını değerlendirmek isteyenler için alternatif birçok seçenek bulunmaktadır. İmarlı arsalardan ticari amaçlı arsa ve bahçelere kadar birçok fırsat yer almaktadır. Sahibinden satılık arsa olanaklarının da yer aldığı bölgede gelecek vaat eden bir yatırı gerçekleştirmek için bölgenin yatırım imkanlarının araştırılması ve fizibilite çalışalarının yapılası gerekmektedir.

Yatırımcılar için cazip hale gelen Arnavutköy, Dursunköy Mahallesi ile de ön planda yer almaktadır. Arnavutköy Dursunköy sahibinden satılık arsalar içinde yer alan güncel ilanları değerlendirirken konum avantajları ve imar özellikleri de dikkate alınmalıdır.

İlan Bilgileri

  • 860,000TL
  • Telefon02125970303
  • İlan No#88088
  • LokasyonArnavutköy/Dursunköy
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare1000

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara