Arnavutköy Dursunköy Mahallesi Arsa Alınır Mı?

İlan Detayları

Arnavutköy Dursunköy Mahallesi arsa için uygun bir yer mi? yatırımcıları düşündüren konulardan biri. Geleceğe daha sağlam şekilde adımlar atmak isteyenler için Arnavutköy Dursunköy bölgesi ile alakalı olarak çok fazla araştırmalar yapılıyor. Özellikle yatırımcıları yakından ilgilendiren konulardan biri Dursunköu mahallesinde imar çalışmalarının olup olmadığı, nasıl bir gelecek projesine yön verildiği. Fakat Arnavutköy’ün yükselişe geçen mahallelerinden biri olmayı başaran Dursunköy arsa yatırımı için en iyi seçeneklerden biridir. Hem daha düşük fiyatlı hem de ileride tatmin edecek yatırım kazancı sağlayabilecek yerlerden biridir. Bu nedenle Arnavutköy Dursunköy Mahallesi arsa alınır mı? diyenler için kesinlikle evet yanıtını verebiliriz.

arnavutkoy dursunkoy satilik arsa 1

Arnavutköy Dursunköy Arsa Yatırımı Yapılmalı Mı?

Arsa yatırımı yapılması için en ideal yer olarak ön plana çıkıyor. Buradan arsa aldığınız zaman çok daha yüksek fiyatlarla satmanız olasıdır. Arsanızın her geçen gün daha fazla değerli hale geleceği bir yer olduğundan dolayı elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Arnavutköy Dursunköy arsa ile sizin bile inanamayacağınız çok yüksek bir paralar kazandırma olasılığı söz konusudur. Hemen Dursunköy bölgesinde satılık arsa bularak fiyatların doğruluğundan emin olmaya başlayabilirsiniz.  Böylelikle daha iyi ve yüksek para getirisi sağlayacak arsanızla karlı bir yatırım planı yapma şansına sahip olun.

Dursunköy’de Arsa Fiyatları Ne Kadar?

Yatırım bölgesi olarak ön plana çıkan Dursunköy’de arsa fiyatları ne kadar? merak edilen bir konu haline gelmiştir. Hatta pek çok arsa yatırımı yapacak olan kişiler tarafından da bir araştırma yapılmaktadır.  Dursunköy’de arsa fiyatlarına bakıldığı zaman belirlemiş olduğunuz ücretlerde bulabilirsiniz. Fakat arsa bölgesine göre fiyatlarda da haliyle bir farklılık durumları oluşabiliyor. Lakin bu fiyatların lokasyona göre değiştiğini ve fakat nerede yatırım yaparsanız yapın yatırımınızın değerlendirilecek olduğunu bilmelisin. 200-350-475-850 bin gibi farklı fiyat aralıklarında arsalar bulunabiliyor. Hatta dilerseniz bu fiyatların daha da aşağısında bir arsa bularak kolayca yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Kanal İstanbul Projesi Dursunköy’den Geçecek Mi?

Kanal İstanbul projesi, çok büyük yatırımlardan biridir. Özellikle burada önemli olan bu proje ile bağlantılı olan noktaların nereleri olduğu diyebiliriz. Kanal İstanbul projesi hayata geçirilecek olurken, Dursunköy’den de hattın geçecek olduğunu söyleyebiliriz. Haliyle Kanal İstanbul projesinin Dursunköy ile bağlantılı olması Mahallenin son derece önemli bir yatırım noktası haline gelmesine neden olacak. Kanal İstanbul projesinin güzergahı belli olurken, geçtiği noktanın Dursunköy’den de olacağını söyleyebiliriz. Kanal İstanbul Projesi Dursunköy bağlantılı şekilde olması, bu yerde arsa almanın ne kadar çok mantıklı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermeye neden oluyor. Eğer sizlerde Dursunköy Mahallesinde bir arsa almayı düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Çünkü burada yapacağınız yatırım sizler için bir kayıp olmadığı gibi ileride çok büyük kazançlar sağlayacak unutmayın.

Sitemize Google Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

Yatırım Yapmak Ve Detaylı Bilgi için Arayın Lütfen

Esila Emlak Arnavutköy

0212 597 03 03

0530 273 11 22

İlan Bilgileri

  • 1
  • Telefon05302731122
  • İlan No#562222
  • LokasyonArnavutköy/Dursunköy
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare180

Emlak Danışmanı

Hemen Ara
Whatsapp

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum