Arnavutköy Çilingir Mahallesi Arsa Alınır Mı?

İlan Detayları

Arnavutköy Çilingir mahallesi arsa alınır mı? Almadan önce yatırımcılar doğal olarak avantajlı olup olmadığını merak eder. Nitekim dikkatli bir şekilde yapılan yatırım oldukça büyük getiriler sunabilmektedir.

Yatırım yapmak için İstanbul’da uygun gayrimenkuller arıyorsanız, Arnavutköy size birbirinden büyü avantajlara sahip seçenekler sunar. Her geçen gün büyümesine ve ilerlemesine devam ettiği için yatırımların değeri de artmaktadır.

Bölgede bulunan imarlar ve projeler de bu değeri etkilemektedir. Yenişehir Projesi’nde bulunduğu için avantajlıdır. Ayrıca Havalimanı projesi de yine burada yer almaktadır. Dolayısıyla bölgenin değeri hızlı bir şekilde artmaktadır.

Bunlar ile sınırlı kalmaksızın Kanal İstanbul’a da ev sahipliği yapacağı için gelişmiş yatırım imkanları sunmaktadır. Tüm bunlar sebebiyle Arnavutköy satılık arsa oldukça fazla artı kazandırır. Kuzey Marmara Otoyoluna doğrudan bağlanması sebebiyle, ulaşım sorunları da mevcut değildir.

Ayrıca içinde değerlendirebileceğiniz yerlerin sayısı da oldukça geniştir. Çilingir Mahallesi de bunların arasında yerini almaktadır.

arnavutkoy cilingir satilik arsa
Arnavutköy Çilingir mahallesi arsa alınır mı?

Neden Çilingir Mahallesi Yatırımı Tercih Edilmeli?

Çilingir Mahallesi 12 milyon 653 bin 100 metrekare gibi bir alana sahiptir. Bunun içinde yatırım olanakları oldukça geniştir. 1071 nüfuslu olup hızlı bir şekilde artmaya devam etmektedir.

Bölgede parkların mevcudiyeti görülebilmektedir. Çilingir Meydan Parkı ile Çilingir Sazlıbosna Parkı, sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Aynı zamanda ailelerin sosyalleşmesine, çocukların da oyun oynamasına imkanlar sağlamaktadır.

Bunun dışında çocukların ve gençlerin eğitimleri için kurumlar yine vardır. Alp İlkokulu ve Alp Ortaokulu bu bakımdan eğimi hizmeti vermektedir. Bölgede camiler de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra konum olarak incelendiğinde, Arnavutköy merkezine çok yakın olduğu görülmektedir. Dolayısıyla kolay bir şekilde gidip gelmenize yardımcı olur.

Sazlıbosna Gölü, Sazlıdere Barajı, Şamlar Tabiat Parkı da yakın mesafesinde yer almaktadır. Tüm bunlar sebebiyle Çilingir mahallesi arsa yatırımı yapmak, geleceğe başarılı bir yatırım yapmanıza olanak tanır.

Çilingir Mahallesi Yatırımı Avantajları Neler?

Çilingir mahallesi Arnavutköy merkezinin oldukça yakınında bulunmaktadır. Dolayısıyla ulaşım oldukça kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Burada bulunan,

 1. Araç Muayene İstasyon Durağı,
 2. Çilingir Muhtarlığı Durağı,

Toplu taşıma olanakları sunmaktadır. Bunun yanı sıra şehir merkezine yakınlığı nedeniyle Arnavutköy Devlet Hastanesi oldukça yakındır. Dolayısıyla,

 1. Arnavutköy Tapu Müdürlüğü,
 2. Arnavutköy Belediyesi,
 3. Avlu34 Alışveriş ve Yaşam Merkezi,
 4. Mehmet Zeki Obdan İlkokulu,

Gibi kurumlar ve alışveriş merkezleri de yakın çevresinde bulunmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı bölgenin değeri her gün artmaktadır. Ayrıca büyümesine de hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Bu nedenle Çilingir mahallesi arsa yatırımı yapmak, geleceğe dair başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. Bölgenin alanı geniş olduğu için yatırım olarak değerlendirilebilecek arsalar oldukça fazladır. Bunların hem konumu hem de boyutları farklılaşır. Her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanları bulabilirsiniz.

Sitemize Google Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

Yatırım Yapmak Ve Detaylı Bilgi için Arayın Lütfen

Esila Emlak Arnavutköy

0212 597 03 03

0530 273 11 22

İlan Bilgileri

 • 1,500TL
 • Telefon05302731122
 • İlan No#441415
 • LokasyonArnavutköy/Çilingir
 • İlan TürüSatılık
 • TipiArsa
 • Metrekare300

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara