Arnavutköy Baklalı Satılık Arsa Fiyatları

İlan Detayları

Arnavutköy Baklalı Satılık Arsa Fiyatları

Arnavutköy Baklalı satılık arsa fiyatları arsa türüne, konumuna ve diğer birçok değişkene göre farklılık gösterecektir. İstanbul Arnavutköy’de satışa çıkarılan genel arsa fiyatlarına göre nispeten daha avantajlı olduğu görülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Arnavutköy’ün önemli noktalarından biri olan Baklalı Mahallesi, 852 nüfuslu ve 17 milyon 561 bin m² alana sahiptir. Yatırım potansiyelinin yüksek olmasında ise bulunduğu konum etkilidir. Konumu ve yatırım potansiyeli sayesinde arsa satın almak isteyenlere de cazip seçenekler sunan bir lokasyon olarak değerlendirilmektedir.

Arnavutköy Baklalı Satılık Arsa İlanları Neler?

Arnavutköy’ün dikkat çeken bölgelerinden Baklalı, önemli bir yatırım potansiyeli sunmaktadır. İmarlı, hisseli, tek tapu veya havalimanına yakın arsa ilanları başta olmak üzere arsa türüne ve yatırım amacına uygun olarak alternatif birçok ilana rastlamak mümkündür. Baklalı bölgesinde arsa yatırımı düşünen kişilerin alternatif birçok seçenekten yararlanarak uzun vadeli yüksek potansiyele sahip arsa satın alımları gerçekleştirmeleri mümkündür. Arnavutköy Baklalı satılık arsa ilanları bölgede düşünülen yeni yatırım sahaları sayesinde potansiyelleri ile son dönede dikkat çekmektedir.

Arnavutköy Baklalı’da Satılık Arsa Var Mı?

Arsa satın alarak yatırımlarını değerlendirmek isteyenler için İstanbul’da Arnavutköy ve çevresi en ideal alanlardan biridir. Bölgede gerçekleştirilecek yeni yatırımlar ile özellikle Baklalı bölgesinin yeni atılımlara ev sahipliği yapası beklenmektedir. Bu tür fırsatları kaçırmak istemeyenler için birçok satılık arsa ilanı da duyurulmuştur. Arnavutköy Baklalı satılık arsalar ile bölgenin yatırım potansiyelini değerlendirebilir ve uzun vadede kârlı bir yatırım olacak arsa satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Arnavutköy Baklalı’da Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Arnavutköy’ün avantajlı bir konumunda yer alan Baklalı Mahallesi, birçok yönden yatırımcılar için cazip fırsatlar sunmaktadır. Mahallede Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi olması da yatırım potansiyelini artıran bir unsur olarak değerlendirilmektedir. Ulaşım olanakları konusunda da beklentileri fazlası ile karşılamayı başaran Arnavutköy Baklalı, arsa yatırımı yapak isteyenler için geniş seçenekler sunmaktadır.

İstanbul il sınırları içinde yer alması ve İstanbul Avrupa Yakası’nın önemli ilçelerinden Arnavutköy’e bağlı bir mahalle olması nedeniyle Arnavutköy Baklalı arsa yatırımı kâr potansiyeli yüksek bir yatırım olarak değerlendirilebilir. Bölgenin gelişmişlik düzeyi de incelendiğinde bu avantajların uzun vadede etkisini göstermesi beklenmektedir.  

Arnavutköy Baklalı’da Sahibinden Satılık Arsalar Hangileri?

Sahibinden satılık arsa ilanları arasında Arnavutköy Baklalı’dan yana tercihlerini kullanmak isteyenler birçok yönden avantaj elde edebilmektedir. Gelecek için yatırımlarını arsa satın alarak gerçekleştirmek isteyen herkes için cazip bir konum olan Baklalı, sayısız sahibinden satılık arsa ilanlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Uzun vadede en kârlı ve kaybettirmeyen yatırım türlerinden biri olarak değerlendirilen arsa yatırımı, İstanbul Arnavutköy bölgesinde yapılarak çok daha yüksek bir potansiyel taşıması sağlanabilir. Arnavutköy Baklalı sahibinden satılık arsalar arasından bütçenize uygun olanı seçerek gelecek için güzel bir yatırım yapabilirsiniz.

İlan Bilgileri

  • 600TL
  • Telefon02125970303
  • İlan No#98979
  • Lokasyonarnavutköy/baklalı
  • İlan TürüSatılık
  • TipiArsa
  • Metrekare699

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara