Arnavutköy Baklalı Mahallesi Arsa Alınır Mı?

İlan Detayları

Arnavutköy Baklalı mahallesi yatırımı yapılmalı mı? Yatırım yapmadan önce bu tarz sorular doğal olarak sorulmaktadır. Zira herkes yatırımından olumlu geri dönüşler, yüksek pasif gelirler almak ister. Gayrimenkul bu bakımdan birçok fırsata sahiptir.

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ve hızlı bir şekilde gelişmesine devam eden Arnavutköy, içerisinde çok sayıda fırsat bulundurmaktadır. Burada bir arsa sahibi olmak, değerinin gelecekte de artacağına işaret eder. Zira Kentsel Dönüşüm Projesi ile dünyanın en büyük havalimanı projesine ev sahipliği yapmaktadır. Bununla sınırlı kalmadan Yenişehir Projesi ile büyük bir nüfusu barındırmaya hazırlanmaktadır.

Ayrıca Kanal İstanbul ile ikinci İstanbul boğazına da yine ev sahipliği yapmaktadır. Böylece bölge son zamanlarda büyük bir dinamizm ile gelişmektedir. Arnavutköy’e bağlı mahallelerden bir tanesi olan Baklalı da büyümesini hızlı bir şekilde devam ettirmektedir.

Dolayısıyla Arnavutköy Baklalı mahallesi içerisinde gayrimenkul sahibi olmak, değerini sürekli arttıracak; böylece başarılı bir yatırım olarak size geri dönecektir.

baklali arnavutkoy arsa fiyatlari

Neden Baklalı Mahallesi?

Baklalı Mahallesi 17 milyon 561 bin 300 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Bu alanda 852 kişi yaşamaktadır. Çevresinde Boyalık, Tayakadın, Dursunköy ve Yeniköy yer almaktadır.Mahalle sağlıklı ve sosyal yaşam alanları ile ön plana çıkmaktadır.

Baklalı Parkı ve Terkos Karaburun Cadde Parkı ailelere, çocuklarını oynatabileceği yerler sunmaktadır. Aynı zamanda buraları hafta sonu aile birleşmeleri ve eğlenceleri için de uygun yerlerdir. Eğitim imkanlarına bakıldığında ise Baklalı İlkokulu’nda çocukların eğitim görebilmektedir.

Bölgede 3 adet cami de yer almaktadır. Arnavutköy’ün en dinamik bölgelerinden bir tanesi olduğu için büyümesine devam etmektedir.

Baklalı Mahallesi Avantajları Neler?

Arnavutköy Baklalı mahallesi çok sayıda avantaja sahiptir. Zira İstanbul Havalimanına oldukça yakındır. Bu nedenle gelecek tarihlerde Baklalının hızlı bir şekilde gelişmesi beklenmedir. Burada gayrimenkul sahibi olmak bu nedenle büyük bir avantaja sahiptir.

Bunun dışında da bölgenin ulaşım imkanları oldukça gelişmiştir. D020 yoluna kolay bir şekilde bağlanabildiği için İstanbul’un her yerine kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Bunun yanı sıra Karaburun plajı da yakın bir mesafede bulunmaktadır.

Dolayısıyla Havalimanı avantajı ile birleştiğinde büyük bir katkısı bulunmaktadır. Bölgede toplu taşımalar da yer almakta olup şöyledir;

 1. Arnavutköy Beşyol Durağı
 2. Germe Durağı
 3. Genç Sokak Durağı
 4. Piknik Alanı Durağı

Bu bakımdan Arnavutköy Baklalı mahallesi ulaşım bakımından büyük kolaylıklar sunmaktadır. Denize yakın olması, İstanbul Havalimanı da oldukça büyük bir artı kazandırmaktadır. Ayrıca çevresinde bulunan mahalleler de gelişmesine devam etmektedir. Tüm bu etkenler sebebiyle bölge de hızlı ve dinamik bir şekilde büyümesini sürdürmektedir.

Burada bir arsa sahibi olmak dolayısıyla geleceğe yönelik başarılı bir yatırım yapmanıza olanak tanır. Farklı arsaları incelerseniz, size en uygun olan konumu rahatlıkla keşfetmeniz mümkündür.

İlan Bilgileri

 • 1,800,000TL
 • Telefon05302731122
 • İlan No#872145
 • LokasyonArnavutköy/Baklalı
 • İlan TürüSatılık
 • TipiArsa
 • Metrekare1500

Emlak Danışmanı

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum
Call Now ButtonHemen Ara