Arnavutköy arsa fiyatları daha ne kadar yükselir ?

Arnavutköy arsa fiyatları daha ne kadar yükselir ?

Arnavutköy arsa fiyatları daha ne kadar yükselir? Bu sorunun cevabını daha önceki yazımızı okuyanlar için söylüyorum tahmin edebilirler. Öncelikle 2011 yılında Kanal İstanbul yapılacak söylentisi ile yükselmeye başlayan Arnavutköy arsa fiyatları, bu günlerde tahmin edemiyeceğimiz yerlere ulaştı ancak bu durum bir son mu yoksa yeni bir başlangıç mı? Gün geçmiyor ki fiyatlar bir önceki günün üstüne çıkmasın tabiki bunun sebeplerinden biride Yeni İstanbul Havalimanı .Arnavutköy’e yapılan yatırımlardan biri ve en büyüklerinden olan Yeni İstanbul Havalimanı inşası hala devam etmektedir. Tabi ki başlıca sebeplerden biride Kanal İstanbul bu konuya önceki yazılarımızda bir çok kez değindik yine koyunla alakalı bir kaç bilgi vereceğim. Kanal İstanbul’un yapılacağı alan Arnavuköy olarak kesinleşti bunu hepmiz biliyoruz planlar çıktı.Bunun yanı sıra Yassıören’de yapımına devam edilen Darulaceze vakfı ek binası Türkiyenin en büyük Darulazece yerleşkesi olacak.

Peki Arsa satmak için doğru zaman şimdimi bu sorunun cevabını verelim.
Arnavutköy’de yapılan sayısız yatırımın neticesi siz yatırımcıları heycanladırıyor ve para kazanmanıza olanak sağlıyor.
Sırası ile İstanbul Yeni Havalimanı , Darulaceze Vakfı yerleşkesi Ve Kanal İstanbul bölgenin hayata geçmekte olan en büyük projeleri.
Bugünün tarihi ile İstanbul Yeni Havalimanı’nın fiyatlarını etkilediği bölgeler.
Yeniköy, Tayakadın, İmrahor, Bolluca
Bugünün tarihi ile Darulaceze Vakfın yerleşkesinin fiyatları etkilediği bölge
Yassıören
Bugünün tarihi ile Kanal İstanbul’un fiyatları etkilediği bölgeler
Hacımaşlı, Sazlıbosna, Çilingir, Dursunköy, Baklalı, Boyalık, Yassıören, Tayakadın, Yeniköy ve Durusu’dur.

Sizin de bu bölgelerde yeriniz varsa bizimle iletişime geçip güncel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.
Telefon numaralarımız
Egemen DURALGİL 0543 717 61 91
Okan DELİKAYA 0530 273 11 22

Bu konudaki yorumlarınız ve sorularınızı yorum olarak yazın size dönüş sağlanacaktır.

Esas sorunun cevabını çok kısa ve anlaşılır şekilde anlatıyorum ”Arsamı ne zaman satayım” ?
Bu konudaki görüşüm öncelikle sizinle alakalı maddi durumuzun el verdiği kadar arsanızı bekletmeniz sizin faydanıza. Bu konuya ek bilgi olarak şöyle açıklamak istiyorum seneden seneye insan nüfusu en basit örnekle yükselmekte ve tabi ki barınma ihtiyacımızda şehirlerin dışına çıkmaktadır haliyle ne kadar çok beklerseniz o kadar para kazanmanız muhtemel .
2. olarak Kanal İstanbulun planları açıklandı ancak ifraz yapılmadı İfrazlar yapıldığında yerler pik noktaya ulaşacak ve tahmin edilemez rakamlara ulaşacaktır.
3. Yassıören Darulaceze yerleşkesi inşaası tamamlandığın da bölgedeki istiktam artacak ve çevresi yerleşim olacaktır yerleşke tamamlandıktan bir kaç sene sonra fiyatlar pik noktaya ulaşacaktır.
4.Yeni Havalimanı tamamlandığında İmrahor imara açılakcak ve bölgede mütehait firmalar çalışmaya başlıyacaktır buna bağlı olarak bölge gözde bir yer olacaktır.

Yorumlara bekliyorum.

Esila Emlak Kart 5
05302731122
Whatsapp
Konum
Hemen Ara