Arnavutköy Yeniköy Mahallesi Arsa Alınır Mı?

Arnavutköy Yeniköy Mahallesi Arsa Alınır Mı?

Arnavutköy Yeniköy Mahallesi arsa alınır mı? Sorusu, günümüzde büyük bir önem arz eden arazi yatırımı konusunda, özellikle Arnavutköy’de bir arazi yatırımı planlayan ve bu konuda en doğru mahalleyi ve konumu bulmaya çalışan yatırımcılar tarafından Yeniköy Mahallesi adına oldukça merak edilmektedir.

Yeniköy Mahallesi, özellikle Karadeniz’e sahili bulunan ve yakınındaki Karaburun gibi oldukça önemli bir tatil ve doğal güzellik bölgesi olarak dikkat çeken bir yer olarak, bulunduğu önemli konum nedeniyle özellikle günümüzde oldukça konuşulan Kanal İstanbul Projesi için önemli bir yere sahiptir.

 Özellikle bu nedenle arazi yatırımı için Arnavutköy’de kişilerin en çok tercih ettiği yatırım bölgelerinden biri olan Yeniköy, hem Kanal İstanbul Projesi, hem de diğer pek çok proje kapsamında büyük bir önem kazanacak olması ile dikkat çekerken, yatırımcılar şimdiden bu fırsatı değerlendirerek yatırımlarının muhteşem sonucunu beklemektedir.

Esila Emlak Kart

Arnavutköy Yeniköy Mahallesi’nden Neden Arsa Alınmalı?

Arnavutköy Yeniköy Mahallesi’nden neden arsa alınmalı? Sorusuna yanıt olarak pek çok önemli nedenden bahsetmek mümkündür. İlk olarak, Yeniköy, Yeni İstanbul 3. Havalimanı’na en yakın yerlerden biri olarak önemli bir konuma ve değere sahiptir.

Doğal güzellikleri ve Karadeniz’e komşu olması nedeniyle de oldukça dikkat çeken yerlerden biri olan Yeniköy Mahallesi, aynı zamanda bu özellikler ile arsa yatırımı için doğru fırsatı arayan kişiler için de oldukça dikkat çekmektedir.

Yeniköy Mahallesi adına hayata geçirilmesi planlanan pek çok önemli proje bulunmaktadır ve bu da arsa yatırımı için neden Yeniköy Mahallesi’nin bu kadar önemli ve değerli olduğunun bir göstergesidir. Bunun yanı sıra, özellikle Kanal İstanbul Projesi içerisinde de payı bulunan mahallelerden biri olan Yeniköy, arazisinin bir kısmından Kanal İstanbul’u geçirecektir.

Sahip olduğu bu önemli konum ve avantajlar ile Arnavutköy için yapılan projeler arasında Yeniköy Mahallesi de önemli bir yer tutmuş ve kesinleşmiş bir şekilde imar projesinin hayata geçeceği belirlendiği için, bu mahalleden alınacak olan bir arsanın, yatırımcıya ne kadar büyük bir katkısı olacağını söylemeye dahi gerek yoktur. Sahil kısmı hariç Yeniköy Mahallesi’nin büyük bir kısmı için geçerli olacak bu imar projesi, yatırımcıları oldukça sevindirecektir.

Arazi yatırımı için Arnavutköy Yeniköy Mahallesi tercihi için yatırımcıları ilgilendiren belki de en önemli nedenlerden biri ise, Kanal İstanbul Projesi kapsamında Karadeniz çıkışında planlanan modern bir şehir projesinin çok büyük bir kısmı, Yeniköy Mahallesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu da, modern şehir projesi için arsaların muhteşem bir değere bürünmesine neden olacaktır.

Uzun vadeli planlar olarak yatırımcıların yüzünü fazlasıyla güldürebilecek Yeniköy Mahallesi arazi yatırımı, orta vadede ise planlanan ticari limanın sınırlarında yer alan Yeniköy Mahallesi sayesinde kişilere arazilerinden kat ve kat kar elde edebilmesi anlamına gelmektedir.

Esila Emlak Kart 1
05302731122
Whatsapp
Konum