Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi Arsa Alınır Mı?

İlan Detayları

Arnavutköy Karlıbayır mahallesi arsa alınır mı? Arsa, günümüzün en önemli yatırımlarından biri olarak, doğru arsayı tercih eden yatırımcıların elinde oldukça karlı bir tercih olurken, Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi arsa alınır mı? Sorusu, yatırımcıların cevabını merak ettiği sorulardan biri olmaktadır.

Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi, arsa alımı konusunda yatırımcıların mutlaka değerlendirmesi gereken yerlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Avrupa Yakası’nın en özel semtlerinden biri olan Arnavutköy’de bir arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için, Karlıbayır Mahallesi oldukça avantajlı seçeneklerden biridir.

arnavutkoy karlibayir emlakci

Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi’nden Neden Arsa Alınmalı?

Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi’nden neden arsa alınmalı? Sorusuna yanıt olarak; Özellikle Arnavutköy’ün merkezinde yer alan bir mahalle olan Karlıbayır Mahallesi, hem alanı içerisinde hem de çevresinde oldukça çeşitli imkânlara sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Kişilerin bu mahalle sınırları içerisinde bir arsa yatırımında bulunması için en önemli sebeplerden biri ise gelişmeye açık ve yerleşim kapasitesi açısından önemli bir potansiyele sahip olmasıdır. İstanbul’un tarihi yerlerinden biri olan ve çevresinde pek çok tarihi yapıyı ve güzellikleri barındıran Arnavutköy Belediyesi satılık arsa tercihi ile değeri pek fazla bilinmeyen ancak oldukça etkileyici Arnavutköy’ün merkezinde yer alan bu mahallede bir arsa yatırımı yapabilirsiniz.

İleride arsa değerinizin yükseleceği pek çok gelişimin yaşanması muhtemel olan Karlıbayır’da karlı bir yatırım yapma fırsatını kaçırmayarak, Karlıbayır’da yanında yol bulunan, merkeze ve imkanlara yakın bir arsayı kolaylıkla bulabilir, Arnavutköy arsa metrekare fiyatları açısından makul bir mahalle olması nedeniyle makul değerlerde arsa sahibi olabilirsiniz.

Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi Özellikleri

Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi, 9.103 nüfusa ve 1.281.230 m² alana sahip bir bölge olurken, burada arsa yatırımlarınızın değerini arttıracak önemli Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi özellikleri bulunmaktadır. Bunlar şöyledir;

 • Mahalle içerisinde bir adet spor tesisi ve 5 adet park bulunmakta ve hem spor hem de sosyal aktiviteler için önemli imkanlara sahiptir.
 • Mahalle içerisinde hem Anaokulu, hem ortaokul hem de Kız İmam Hatip Lisesi bulunmakta yani eğitim konusunda oldukça yeterli imkana sahiptir.
 • Arnavutköy İlçe Müftülüğü mahalle sınırları içerisinde yer almaktadır.
 • Arnavutköy merkezinde yer alan bir mahalle olduğu için yerleşim açısından oldukça iyi bir bölgede yer almaktadır.
 • Merkezde yer alması nedeniyle hem içerisinde hem de çevresinde pek çok imkana sahip olan bu mahallede ulaşım imkanları da oldukça çeşitli ve boldur.
 • Kişilerin satın alabileceği oldukça fazla arsa seçeneği bulunmaktadır.

Arsa yatırımı için doğru bir tercih arıyor ve diğerlerinin aksine farklı ve keşfedilmeyi bekleyen bölgelerde bir arsa yatırımı ile arsanızın ileride büyük bir değer kazanarak size önemli getiriler kazandırmasını istiyorsanız, Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi’ni tercih edebilirsiniz.

Çocuk ve gençlerimiz, mahallemizde yer alan Özel Altın Damlası Anaokulu, Köroğlu Ortaokulu ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kız İmam Hatip Lisesi’nden eğitim hizmeti alabilmektedir. Arnavutköy İlçe Müftülüğü mahallemiz sınırları içerisindedir.

Yatırım Yapmak Ve Detaylı Bilgi İçin

Esila Emlak Arnavutköy

0212 597 03 03

0530 273 11 22

0543 717 61 91

İlan Bilgileri

 • Telefon05302731122
 • İlan No#200141
 • LokasyonArnavutköy/Karlıbayır
 • İlan TürüSatılık
 • TipiArsa
 • Metrekare311

Emlak Danışmanı

Hemen Ara
Whatsapp

Danışmana Mail Gönder

Paylaş
Ödenecek Taksitler
1.299
05302731122
Whatsapp
Konum